562993-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung – DFP.271.142.2026.EP - Kompleksowa usługa drukowania obejmująca dzierżawę urządzeń drukujących, zapewnienie ciągłości ich pracy oraz świadczenie usługi asystenta/administratora wydruku dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDFP.271.142.2026.EP - Kompleksowa usługa drukowania obejmująca dzierżawę urządzeń drukujących, zapewnienie ciągłości ich pracy oraz świadczenie usługi asystenta/administratora wydruku dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa drukowania obejmująca dzierżawę urządzeń drukujących, zapewnienie ciągłości ich pracy oraz świadczenie usługi asystenta/administratora wydruku dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Interne KennungDFP.271.142.2026.EP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelDFP.271.142.2026.EP - Kompleksowa usługa drukowania obejmująca dzierżawę urządzeń drukujących, zapewnienie ciągłości ich pracy oraz świadczenie usługi asystenta/administratora wydruku dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa drukowania obejmująca dzierżawę urządzeń drukujących, zapewnienie ciągłości ich pracy oraz świadczenie usługi asystenta/administratora wydruku dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 1a, 1b, 1c do SWZ. 1. Koszt miesięcznego abonamentu za: "Drukarka monochromatyczna A4, bez wydruku podążającego, LAN, WIFI – TYP 1"- 1 100 ; 2. Koszt miesięcznego abonamentu za: "Drukarka MFP monochromatyczna A4, wydruk podążający, LAN, WIFI, FAKS, obsługa Xerrex – TYP 2" - 300 ; 3. Koszt miesięcznego abonamentu za: "Drukarka MFP kolor A4, wydruk podążający, LAN, WIFI, FAKS, obsługa Xerrex – TYP 3" - 160 ; 4. Koszt miesięcznego abonamentu za: "Drukarka MFP kolor A3, wydruk podążający, LAN, FAKS, obsługa Xerrex - średnio wydajna – TYP 4"- 40 ; 5. Koszt miesięcznego abonamentu za: "Drukarka MFP mono A3, wydruk podążający, LAN, FAKS, obsługa Xerrex – wysokowydajna – TYP 5"- 10 ; 6. Koszt miesięcznego abonamentu za: "Drukarka MFP kolor A4 (mały gabaryt) bez wydruku podążającego, LAN, WIFI, FAX – TYP 6" - 150 ; 7. Koszt wydruku/kopii jednej strony A4 mono - 1 800 000 ; 8. Koszt wydruku/kopii jednej strony A4 kolor - 180 000 ; 9. Koszt bezterminowych (wieczystych) licencji umożliwiających dodanie urządzeń drukujących do Systemu zarządzania środowiskiem druku i skanowania (licencje umożliwiające realizację funkcjonalności tzw. "wydruku podążającego" oraz wymagań opisanych w Załączniku nr 1b do SWZ - specyfikacja systemu) wraz z zapewnieniem wsparcia technicznego Producenta Systemu zarządzania środowiskiem druku i skanowania na okres trwania Umowy z Wykonawcą - Wykonawca doda i uruchomi licencje w Systemie zarządzania środowiskiem druku i skanowania u Zamawiającego. Wykonawca będzie dodawał i uruchamiał na żądanie dodatkowe licencje w Systemie zarządzania środowiskiem druku i skanowania u Zamawiającego i dodawał urządzenia drukujące do usługi tzw. "wydruku podążającego". Liczba urządzeń drukujących typu MFP (dotyczy urządzeń drukujących: TYP 2, TYP 3, TYP 4 i TYP 4) nie przekroczy 200 szt. a Zamawiający uruchomi minimum 60 urządzeń drukujących z funkcjonalnością wydruku podążającego w czasie obowiązywania Umowy z Wykonawcą. - 200.