2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania 13 obiektów należących do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Olsztynie
Beschreibung: Przewidywana data publikacji - IV kwartał 2026 r. Zamówienie obejmuje: kompleksową usługę sprzątania pomieszczeń biurowych OT KOWR w Olsztynie, dostawę środków higienicznych, dezynfekujących i czystości oraz utrzymanie terenów zielonych. Część 1: 1) dot. Oddziału Terenowego KOWR w Olsztynie, ul. Głowackiego 6: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości 2) dot. Archiwum Zakładowego OT KOWR w Olsztynie, ul. Bałtycka 63, 10-175 Olsztyn: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych dezynfekujących i czystości; - utrzymanie porządku wokół budynku; - utrzymanie terenów zielonych; - zimowe utrzymanie posesji oraz dachu. 3) mieszkanie służbowe KOWR w Olsztynie o powierzchni 35 m2 (raz w tygodniu): - sprzątanie pomieszczeń wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości. Część 2: 1) Sekcja Zamiejscowa w Elblągu, ul. Nowodworska 10b, 82-300 Elbląg, w ramach usługi należy wykonać: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości, - utrzymanie porządku wokół budynku, - utrzymanie terenów zielonych, - zimowe utrzymanie posesji oraz dachu, 2) Sekcja Zamiejscowa w Grabinie, Grabin 17, 14-106 Szyldak, w ramach usługi należy wykonać: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości, - utrzymanie porządku wokół budynku, - utrzymanie terenów zielonych, - zimowe utrzymanie posesji oraz dachu, 3) Sekcja Zamiejscowa w Kamionku, Kamionek 25/1, 12-100 Szczytno, w ramach usługi należy wykonać: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości, 4) Sekcja Zamiejscowa w Kętrzynie, ul. Mickiewicza 2, 11-400 Kętrzyn, w ramach usługi należy wykonać: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości, 5) Sekcja Zamiejscowa w Lidzbarku Warmińskim, ul. Ornecka 6, 11 – 100 Lidzbark Warmiński, w ramach usługi należy wykonać: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości; - utrzymanie porządku wokół budynku, - zimowe utrzymanie posesji oraz dachu, 6) Sekcja Zamiejscowa w Działdowie, ul. Marii Skłodowskiej –Curie 35, 13-200 Działdowo, w ramach usługi należy wykonać: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości; 7) Sekcja Zamiejscowa w Morągu, ul. Dworcowa 13, 14 -300 Morąg, w ramach usługi należy wykonać: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości, - utrzymanie porządku wokół budynku, - utrzymanie terenów zielonych, - zimowe utrzymanie posesji oraz dachu, 8) Sekcja Zamiejscowa w Bartoszycach, ul. Kętrzyńska 45a, 11-200 Bartoszycach, w ramach usługi należy wykonać: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości, - utrzymanie porządku wokół budynku, - utrzymanie terenów zielonych, - zimowe utrzymanie posesji oraz dachu, 9) Sekcja Zamiejscowa w Bystrym, Bystry 6 a, 11-500 Giżycko, w ramach usługi należy wykonać: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości, - utrzymanie porządku wokół budynku, - utrzymanie terenów zielonych, - zimowe utrzymanie posesji oraz dachu 13) Sekcja Zamiejscowa w Ełku, ul. Zamkowa 8, 19-300 Ełk, w ramach usługi należy wykonać: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych dezynfekujących i czystości, - utrzymanie porządku wokół budynku, - utrzymanie terenów zielonych, - zimowe utrzymanie posesji oraz dachu. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Przewidywany okres realizacji zamówienia: 01.01.2027 r. – 31.12.2027 (zamówienie podstawowe), 01.01.2028 r. - 31.12.2028 r. (prawo opcji)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część Nr 1 - Kompleksowa usługa sprzątania siedziby KOWR OT w Olsztynie przy ul. Głowackiego 6, budynku archiwum OT KOWR w Olsztynie przy ul. Bałtyckiej 63, a także mieszkania służbowego w Olsztynie
Beschreibung: Przewidywana data publikacji - IV kwartał 2026 r. Zamówienie obejmuje: kompleksową usługę sprzątania pomieszczeń biurowych OT KOWR w Olsztynie, dostawę środków higienicznych, dezynfekujących i czystości oraz utrzymanie terenów zielonych. Część 1: 1) dot. Oddziału Terenowego KOWR w Olsztynie, ul. Głowackiego 6: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości 2) dot. Archiwum Zakładowego OT KOWR w Olsztynie, ul. Bałtycka 63, 10-175 Olsztyn: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych dezynfekujących i czystości; - utrzymanie porządku wokół budynku; - utrzymanie terenów zielonych; - zimowe utrzymanie posesji oraz dachu. 3) mieszkanie służbowe KOWR w Olsztynie o powierzchni 35 m2 (raz w tygodniu): - sprzątanie pomieszczeń wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Przewidywany okres realizacji zamówienia: 01.01.2027 r. – 31.12.2027 (zamówienie podstawowe), 01.01.2028 r. - 31.12.2028 r. (prawo opcji)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Przewidywany okres realizacji zamówienia: 01.01.2027 r. – 31.12.2027 (zamówienie podstawowe), 01.01.2028 r. - 31.12.2028 r. (prawo opcji)
Los: LOT-0002
Titel: Część Nr 2 - Kompleksowa usługa sprzątania siedziby Sekcji Zamiejscowej (dalej SZ) w Elblągu, Grabinie, Kamionku, Kętrzynie, Lidzbarku Warmińskim, Działdowie, Morągu, Bartoszycach, Bystrym i Ełku
Beschreibung: Przewidywana data publikacji - IV kwartał 2026 r. Zamówienie obejmuje: kompleksową usługę sprzątania pomieszczeń biurowych OT KOWR w Olsztynie, dostawę środków higienicznych, dezynfekujących i czystości oraz utrzymanie terenów zielonych. Część 2: 1) Sekcja Zamiejscowa w Elblągu, ul. Nowodworska 10b, 82-300 Elbląg, w ramach usługi należy wykonać: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości, - utrzymanie porządku wokół budynku, - utrzymanie terenów zielonych, - zimowe utrzymanie posesji oraz dachu, 2) Sekcja Zamiejscowa w Grabinie, Grabin 17, 14-106 Szyldak, w ramach usługi należy wykonać: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości, - utrzymanie porządku wokół budynku, - utrzymanie terenów zielonych, - zimowe utrzymanie posesji oraz dachu, 3) Sekcja Zamiejscowa w Kamionku, Kamionek 25/1, 12-100 Szczytno, w ramach usługi należy wykonać: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości, 4) Sekcja Zamiejscowa w Kętrzynie, ul. Mickiewicza 2, 11-400 Kętrzyn, w ramach usługi należy wykonać: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości, 5) Sekcja Zamiejscowa w Lidzbarku Warmińskim, ul. Ornecka 6, 11 – 100 Lidzbark Warmiński, w ramach usługi należy wykonać: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości; - utrzymanie porządku wokół budynku, - zimowe utrzymanie posesji oraz dachu, 6) Sekcja Zamiejscowa w Działdowie, ul. Marii Skłodowskiej –Curie 35, 13-200 Działdowo, w ramach usługi należy wykonać: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości; 7) Sekcja Zamiejscowa w Morągu, ul. Dworcowa 13, 14 -300 Morąg, w ramach usługi należy wykonać: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości, - utrzymanie porządku wokół budynku, - utrzymanie terenów zielonych, - zimowe utrzymanie posesji oraz dachu, 8) Sekcja Zamiejscowa w Bartoszycach, ul. Kętrzyńska 45a, 11-200 Bartoszycach, w ramach usługi należy wykonać: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości, - utrzymanie porządku wokół budynku, - utrzymanie terenów zielonych, - zimowe utrzymanie posesji oraz dachu, 9) Sekcja Zamiejscowa w Bystrym, Bystry 6 a, 11-500 Giżycko, w ramach usługi należy wykonać: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych, dezynfekujących i czystości, - utrzymanie porządku wokół budynku, - utrzymanie terenów zielonych, - zimowe utrzymanie posesji oraz dachu 13) Sekcja Zamiejscowa w Ełku, ul. Zamkowa 8, 19-300 Ełk, w ramach usługi należy wykonać: - sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z dostawą środków higienicznych dezynfekujących i czystości, - utrzymanie porządku wokół budynku, - utrzymanie terenów zielonych, - zimowe utrzymanie posesji oraz dachu. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Przewidywany okres realizacji zamówienia: 01.01.2027 r. – 31.12.2027 (zamówienie podstawowe), 01.01.2028 r. - 31.12.2028 r. (prawo opcji)