See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru centralizat pentru 24 luni de furnizare MEDICAMENTE I/2025
Beschreibung: Furnizarea de medicamente, conform caietului de sarcini, prin incheierea unui Acord-cadru cu operatorii economici ale caror oferte admisibile se vor pozitiona pe primele 3 locuri in clasamentul intocmit in baza criteriului de atribuire mentionat la punctul II.2.5.din Fisa de date a achizitiei. Contractele subsecvente se vor încheia de către fiecare utilizator în parte cu operatorul economic declarat câștigător pentru cantitățile solicitate de către utilizatorul respectiv. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor conform termenului fix stabilit in OUG 107/2017.
Interne Kennung: 4364675_2025_PAAPD1532182
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BRONCHO - VAXOM ® SAU ECHIVALENT
Beschreibung: Descrierea produsului, cantitățile minime și maxime, atât pe acord cadru, cât și pe contract subsecvent, precum și valorile estimate se regăsesc în caietul de sarcini. Conform caietului de sarcini Cantitățile minime și maxime atât pe acord cadru, cât și pe contract subsecvent, precum și valorile estimate se regăsesc în caietul de sarcini - capitolul 9.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
Los: LOT-0002
Titel: MILGAMMA N CAPSULE MOI ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33616000 Vitamine
Los: LOT-0003
Titel: CEFORT 1 G ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0004
Titel: CIPROFLOXACIN ROMPHARM -sol oft® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika
Los: LOT-0005
Titel: KLABAX 250 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: BETABIOPTAL SUSPENSIE OFTALMICĂ ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: TROMBOSTOP 2 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 33622100 Herztherapiemittel
Los: LOT-0008
Titel: DICLOFENAC SODIC 100 MG ®, CLAFEN ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 8
Haupteinstufung (cpv): 33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika
Los: LOT-0009
Titel: DICLOFENAC TERAPIA 50 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: FLUIMUCIL 300 mg/3 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 33673000 Mittel bei obstruktiven Atemwegserkrankungen
Los: LOT-0011
Titel: ACICLOVIR TERAPIA 200 MG ®, ACICLOVIR LPH ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 11
Haupteinstufung (cpv): 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0012
Titel: VIRICIN 250 mg, VIROLEX SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: ENAP H ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 13
Haupteinstufung (cpv): 33622600 Beta-Adrenorezeptor-Antagonisten (Betablocker)
Los: LOT-0014
Titel: EPIPEN 150 MCG MEDA PHARMA ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 14
Haupteinstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0015
Titel: ARCOXIA 60 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: FAMOTIDINĂ ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 16
Haupteinstufung (cpv): 33611000 Mittel bei säurebedingten Erkrankungen (Antacida)
Los: LOT-0017
Titel: KETOPROFEN 100 MG/ 2 ML®, KETOPROFEN TERAPIA ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: LIDOCAIN SPRAY ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 18
Haupteinstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
Los: LOT-0019
Titel: NIMESULID 100 MG ®, LEMESIL ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: THIOSSEN TURBO 600 mg/ 50 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 20
Haupteinstufung (cpv): 33615000 Antidiabetika
Los: LOT-0021
Titel: VITAMINA C ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: ZANOCIN 200 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: ORTANOL 20 MG, OMEPRAZOL TERAPIA 20 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: SPASMOMEN ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 24
Haupteinstufung (cpv): 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen
Los: LOT-0025
Titel: ACIFOL 5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: FUCIDIN H ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 26
Haupteinstufung (cpv): 33631400 Antibiotika und Chemotherapeutika zur dermatologischen Anwendung
Los: LOT-0027
Titel: PIROXICAM 20 MG ®, FLAMEXIN ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: OMACOR 1000 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 28
Haupteinstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
Los: LOT-0029
Titel: URSOFALK 250 MG ®, URSOSAN 250 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: ALBENDAZOL VIM SPECTRUM 200mg, DUADOR 200 mg, VERMIGAL NOVO 200 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 30
Haupteinstufung (cpv): 33691200 Anthelmintika
Los: LOT-0031
Titel: ALBIOMIN 200 g/l, ALBUMEON 200 g/l, ALBUMINA UMANĂ BAXALTA 200 g/l SAU ECHIVALENT-flacon 100ML
Interne Kennung: 31
Haupteinstufung (cpv): 33621400 Blutersatzmittel und Perfusionslösungen
Los: LOT-0032
Titel: ALBIOMIN 200 g/l, ALBUMEON 200 g/l, ALBUMINA UMANĂ BAXALTA 200 g/l SAU ECHIVALENT-flacon 50ML
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: ALPHA D3 0,50 micrograme SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 33
Haupteinstufung (cpv): 33616100 Provitamine
Los: LOT-0034
Titel: XATRAL SR 10 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 34
Haupteinstufung (cpv): 33641000 Arzneimittel für das Urogenitalsystem sowie Sexualhormone
Los: LOT-0035
Titel: MYOZYME 50 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 35
Haupteinstufung (cpv): 33632000 Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem
Los: LOT-0036
Titel: MILURIT 300 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 36
Haupteinstufung (cpv): 33632300 Gichtmittel
Los: LOT-0037
Titel: MILURIT 100 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: ACTILYSE 50 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 38
Haupteinstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel
Los: LOT-0039
Titel: TRAMADOL RETARD 100 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 39
Haupteinstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0040
Titel: TETAVAX ®, SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 40
Haupteinstufung (cpv): 33651610 Diphtherie-Pertussis-Tetanus-Impfstoffe (DPT)
Los: LOT-0041
Titel: AMIKOZIT 500 mg/ 2 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 41
Haupteinstufung (cpv): 33651300 Mittel gegen Mykobakterien
Los: LOT-0042
Titel: MIOFILIN ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: MIOFILIN ®, AMINOFILINA ARENA ®, AMINOFILINA EEL ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: AMIODARONA HAMELN 50 mg/ml, AMIOKORDIN 150 mg/ 3 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: NORVASC 5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 45
Haupteinstufung (cpv): 33622700 Calciumkanalblocker
Los: LOT-0046
Titel: NORVASC 10 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: EXFORGE 5 mg/80 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 47
Haupteinstufung (cpv): 33622200 Antihypertonika
Los: LOT-0048
Titel: EXFORGE 5 mg/160 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: EXFORGE 10 mg/160 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: EXFORGE HCT 5 mg/160 mg/12.5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: EXFORGE HCT 10 mg/160 mg/25 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: AMOXIPLUS 1000 mg/ 200 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: AMPICILINĂ 1 G ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: AMPICILINĂ 500 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: AMPIPLUS 1000 mg/ 500 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: ELIQUIS 2.5mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: ELIQUIS 5mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: SORTIS 10 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: SORTIS 20 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: SORTIS 40 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: SORTIS 80 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: CADUET 10 mg/ 5 mg, DUPLECOR 10 mg/5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: ACICLOVIR RICHTER ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 63
Haupteinstufung (cpv): 33631100 Antimykotika zur dermatologischen Anwendung
Los: LOT-0064
Titel: SULFAT DE ATROPINA TAKEDA 1 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: DYMISTA 137 micrograme/50 micrograme/doză SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: SUMAMED 250 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: AZITROMICINĂ SANDOZ 500 MG ®, AZITROX ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: LIORESAL 10 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 68
Haupteinstufung (cpv): 33632200 Muskelrelaxanzien
Los: LOT-0069
Titel: LIORESAL 25 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: CLENIL JET 250 mcg/ doză SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 70
Haupteinstufung (cpv): 33642200 Corticosteroide zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0071
Titel: FOSTER NEXTHALER 100/6 micrograme pe doză SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: MOLDAMIN 1200000 UI SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: PENICILINĂ G SODICĂ 1.000.000 UI ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: PENICILINA G SODICĂ ATB 400000 UI SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: PENICILINA G POTASICĂ ATB 1000000 UI
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: BETASERC 24 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 76
Haupteinstufung (cpv): 33661700 Andere Mittel für das Nervensystem
Los: LOT-0077
Titel: SAL-EKARZIN ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 77
Haupteinstufung (cpv): 33631500 Corticosteroide zur dermatologischen Anwendung; dermatologische Zubereitungen
Los: LOT-0078
Titel: DIPROGENTA CREMA ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: BORENAR ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 79
Haupteinstufung (cpv): 33675000 Antihistaminika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0080
Titel: BISOGAMMA 10 mg, CONCOR 10 mg, BISOTENS 10 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: CONCOR COR 2,5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: BISOGAMMA 5 mg, CONCOR 5 mg, BISOTENS 5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: AZARGA SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: BROMAZEPAM LPH 1,5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 84
Haupteinstufung (cpv): 33661500 Psycholeptika
Los: LOT-0085
Titel: SYMBICORT TURBUHALER 160 micrograme/ 4,5 micrograme/ inhalaţie SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: SYMBICORT TURBUHALER 320 micrograme/ 9 micrograme/ inhalaţie SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: MARCAINE SPINAL HEAVY 5 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: ATACAND 8 mg, CANDESARTAN ATB 8 mg, KARBIS 8 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 88
Haupteinstufung (cpv): 33622800 Mittel mit Wirkung auf das Renin-Angiotensin-System
Los: LOT-0089
Titel: ATACAND 16 mg, CANDESARTAN ATB 16 mg, KARBIS 16 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: CAPTOPRIL 50 MG ®, CAPTOPRIL LPH 50 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: CARVEDILOL AUROBINDO 12,5 mg, CORYOL 12,5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: CARVEDILOL AUROBINDO 25 mg, CORYOL 25 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: CARVEDILOL AUROBINDO 6.25 mg, CORYOL 6.25 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: CANCIDAS 50 mg, CASPOFUNGINA ATB 50 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 94
Haupteinstufung (cpv): 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0095
Titel: CANCIDAS 70 mg, CASPOFUNGINA ATB 70 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: ZOLINEF 1 g SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: XIFIA 400 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: SULCEF 1000 mg/ 1000 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: CEFTAMIL 1 g, SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: ZAVICEFTA 2 g/ 0,5 g SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: APROKAM 50 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: AXETINE 1,5 g, CEFUROXIMA ANTIBIOTICE 1.5 g SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: AXETINE 750 mg, CEFUROXIMA ATB 750 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: ZERBAXA 1 g/ 0,5 g SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: CELEBREX 200 MG ®, ACLEXA 200 MG ®, ALGOXIB ®, CALIDEM ®, CELECOXIB ACTAVIS ®, CELECOXIB TERAPIA ®, CELETOR ®, ZELSIGLAT ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: CELEBREX 100 MG ®, ACLEXA 100 MG ®, ALGOXIB , CELECOXIB ACTAVIS ®, CELECOXIB TERAPIA SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: LOKREN 20MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: DILVAS 100 mg, VELYN 100 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: CIPRINOL 100 mg/ 10 ml, CIPROFLOXACINA ZENTIVA 10 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: CIPROCIN 500 MG ®, CIPRINOL ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: ROCLARIN 500 MG ®, KLABAX ®, FROMILID ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: KLACID SR 500 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: KLACID I.V. 500 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: CLINDAMYCIN 300 mg/ 2 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: DERMOVATE UNGUENT® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: PLAVIX 75 mg, TROMBEX 75 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: SOLUȚIE AURICULARĂ CU CLORAMFENICOL ȘI FLUOCINOLON ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 117
Haupteinstufung (cpv): 33662000 Arzneimittel der Sinnesorgane
Los: LOT-0118
Titel: BUPIVACAINA INFOMED 5 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: VIGANTOLETTEN 1000 SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: COLISTINA ATB 1.000.000 UI SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: CLENSIA SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: KABIVEN PERIPHERAL SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 122
Haupteinstufung (cpv): 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung
Los: LOT-0123
Titel: SMOFlipid 200 g/ 1000 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 123
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0124
Titel: NUTRIFLEX OMEGA PLUS N3C SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 124
Haupteinstufung (cpv): 33692300 Enterale Nahrungsmittel
Los: LOT-0125
Titel: AMINOPLASMAL HEPA 100 g/l SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: VENOFER 100 mg fer/ 5 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 126
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0127
Titel: VITAMINA B12 ZENTIVA 50 μg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: VITAMINA B12 ZENTIVA 1000 μg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: ENDOXAN 200mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 129
Haupteinstufung (cpv): 33693000 Alle übrigen therapeutischen Mittel
Los: LOT-0130
Titel: PRADAXA 110 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: PRADAXA 150 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: FORXIGA 10 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: MAXITROL ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: DEXAMETAZONA ROMPHARM 1mg/ml, MAXIDEX 1 mg/ml
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: DEXAMETHASONE SODIUM PHOSPHATE ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: DEXATADOR 25 MG ® , DEXKETOPROFEN TROMETAMOL SANDOZ 25 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: DICLOFENAC ROMPHARM 1 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Titel: DICLOREUM 150 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Titel: DIGOXIN ZENTIVA 0,5 mg/2 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 139
Los: LOT-0140
Titel: DIGOXINA ZENTIVA 0,25 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 140
Los: LOT-0141
Titel: CLORHIDRAT DE DOPAMINA ZENTIVA 5 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 141
Los: LOT-0142
Titel: DOSPELIN 5 mg, DAVIA 5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 142
Haupteinstufung (cpv): 33661400 Antiparkinsonmittel
Los: LOT-0143
Titel: COSOPT 20 mg/ ml + 5 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Titel: DOXEPIN 25 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 144
Los: LOT-0145
Titel: QUARELIN ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 145
Los: LOT-0146
Titel: NO-SPA ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 146
Los: LOT-0147
Titel: TRULICITY 1,5 mg/ 0,5 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 147
Haupteinstufung (cpv): 33615100 Insulin
Los: LOT-0148
Titel: DULOXETINA DR. REDDY'S 30 mg, CYMBALTA 30mg SAU ECHIVALENTT
Interne Kennung: 148
Los: LOT-0149
Titel: AVODART 0,5 mg, DUTASTERIDA AUROBINDO 0,5 mg, DERIDUST 0,5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 149
Los: LOT-0150
Titel: ENALAPRIL 5 mg, ENAP 5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 150
Los: LOT-0151
Titel: EFEDRINA ZENTIVA 50 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 151
Los: LOT-0152
Titel: DICLOFENAC DUO 75 MG ®, DICLAC ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 152
Los: LOT-0153
Titel: NOVOSEVEN 1 mg (50 KUI) SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 153
Haupteinstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
Los: LOT-0154
Titel: NEORECORMON 10000 UI/0,6 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 154
Haupteinstufung (cpv): 33621300 Antianämika
Los: LOT-0155
Titel: NEORECORMON 5000 UI/0,3 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 155
Los: LOT-0156
Titel: ERTAPENEM ATB 1 g, ERTAPENEM FRESENIUS KABI 1 g SAU ECHIVALENTT
Interne Kennung: 156
Los: LOT-0157
Titel: BYDUREON 2 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 157
Los: LOT-0158
Titel: PRONATIV 1000 UI SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 158
Los: LOT-0159
Titel: PRONATIV 500 UI SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 159
Los: LOT-0160
Titel: PLENDIL 5 mg, SISTAR 5 mg, AURONAL 5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 160
Los: LOT-0161
Titel: LIPANTIL NANO 145 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 161
Los: LOT-0162
Titel: FENTANYL TORREX 0,05 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 162
Los: LOT-0163
Titel: SORBIFER DURULES 100 mg + 60 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 163
Los: LOT-0164
Titel: FERINJECT 50 mg fer/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 164
Los: LOT-0165
Titel: FIBRYGA 1 g, HAEMOCOMPLETTAN P 1 g SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 165
Los: LOT-0166
Titel: DIFLUCAN 50 mg, FLUCONAZOLE TEVA 50 mg, FLUCORIC 50 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 166
Los: LOT-0167
Titel: DIFLUCAN 150 mg, FLUCONAZOL ARENA 150 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 167
Los: LOT-0168
Titel: FLUCONAZOLE TEVA 200 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 168
Los: LOT-0169
Titel: FLUCONAZOL ARENA 2 mg/ml, FLUCONAZOL INFOMED 2 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 169
Los: LOT-0170
Titel: FLUCONAZOL KABI 2 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 170
Los: LOT-0171
Titel: ANEXATE 0,1 mg/ml, FLUMAZENIL PANPHARMA 0,1 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 171
Los: LOT-0172
Titel: ARIXTRA 2,5 mg/ 0,5 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 172
Los: LOT-0173
Titel: ARIXTRA 7,5 mg/ 0,6 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 173
Los: LOT-0174
Titel: NEOTON 1 g PHLEBO SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 174
Los: LOT-0175
Titel: FUCICORT ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 175
Los: LOT-0176
Titel: GABAPENTINĂ 300 MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 176
Haupteinstufung (cpv): 33661300 Antiepileptika
Los: LOT-0177
Titel: GABAGAMMA 400 mg, GABALEPT 400 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 177
Los: LOT-0178
Titel: GENTAMICINĂ KRK 40 MG/ML ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 178
Los: LOT-0179
Titel: GENTAMICINĂ KRK 80 MG/2 ML® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 179
Los: LOT-0180
Titel: GLYCOPHOS 216 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 180
Los: LOT-0181
Titel: GRANISETRON KABI 3 MG/3 ML®, GRANISETRON TEVA ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 181
Los: LOT-0182
Titel: HALOPERIDOL-RICHTER 2 mg/ml, HALOPERIDOL ARENA 2 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 182
Los: LOT-0183
Titel: ACTOVEGIN 200 mg SAU ECHIVALENTNT
Interne Kennung: 183
Haupteinstufung (cpv): 33631000 Dermatika
Los: LOT-0184
Titel: ACTOVEGIN 200 mg/ 5 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 184
Los: LOT-0185
Titel: HEPARINA GALENIKA 5000 UI/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 185
Los: LOT-0186
Titel: CEREBROLYSIN 215,2 mg/ml-10ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 186
Los: LOT-0187
Titel: NEFRIX 25 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 187
Haupteinstufung (cpv): 33622300 Diuretika
Los: LOT-0188
Titel: IBUPROFEN B. BRAUN 600 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 188
Los: LOT-0189
Titel: GLUCOZA 200 MG/ML-500ML SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 189
Haupteinstufung (cpv): 33692700 Glucoselösungen
Los: LOT-0190
Titel: IMIPENEM/ CILASTATIN ATB 500 mg/500 mg, IMIPENEM/CILASTATIN A KABI 500 mg/500 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 190
Los: LOT-0191
Titel: RECARBRIO 500 mg/ 500 mg/ 250 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 191
Los: LOT-0192
Titel: SULIQUA 100U/ML+50MCG/ML SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 192
Los: LOT-0193
Titel: ABASAGLAR 100UI/ML, LANTUS SOLOSTAR 100UI/ML SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 193
Los: LOT-0194
Titel: TOUJEO 300 Unităţi/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 194
Los: LOT-0195
Titel: APIDRA 100 U/ ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 195
Los: LOT-0196
Titel: VISIPAQUE 320 mg /ml-50ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 196
Haupteinstufung (cpv): 33696800 Röntgenkontrastmittel
Los: LOT-0197
Titel: IOMERON 350 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 197
Los: LOT-0198
Titel: IOMERON 400 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 198
Los: LOT-0199
Titel: APROVEL 150 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 199
Los: LOT-0200
Titel: APROVEL 300 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 200
Los: LOT-0201
Titel: COAPROVEL 150 mg/ 12,5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 201
Los: LOT-0202
Titel: COAPROVEL 300 mg/ 12,5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 202
Los: LOT-0203
Titel: ANESTERAN SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 203
Los: LOT-0204
Titel: OLICARD RETARD 40 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 204
Los: LOT-0205
Titel: ORUNGAL 100 mg, OMICRAL 100 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 205
Los: LOT-0206
Titel: CORLENTOR 5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 206
Los: LOT-0207
Titel: CORLENTOR 7,5 mg, FELOCORD 7,5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 207
Los: LOT-0208
Titel: CLORURA DE POTASIU 74,56 mg/ml BRAUN SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 208
Haupteinstufung (cpv): 33692400 Perfusionslösungen
Los: LOT-0209
Titel: KETOPROXIN 100 MG ®, RUBIFEN ®, KETONAL FORTE 100MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 209
Los: LOT-0210
Titel: KETOMAG 100 mg
Interne Kennung: 210
Los: LOT-0211
Titel: KETOTIFEN MAGISTRA ®, KETOTIFEN LPH ®, KETOTIFEN LAROPHARM ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 211
Los: LOT-0212
Titel: LACTECON 667 g/l SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 212
Haupteinstufung (cpv): 33613000 Laxanzien
Los: LOT-0213
Titel: RAPIBLOC 300 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 213
Los: LOT-0214
Titel: LEVANT 15 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 214
Los: LOT-0215
Titel: LERIDIP 10 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 215
Los: LOT-0216
Titel: LERIDIP 20 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 216
Los: LOT-0217
Titel: LEVETIRACETAM AUROBINDO 500 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 217
Haupteinstufung (cpv): 33661600 Psychoanaleptika
Los: LOT-0218
Titel: LEVETIRACETAM SUN 100 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 218
Los: LOT-0219
Titel: ISICOM 250 mg/25 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 219
Los: LOT-0220
Titel: L-OPTIC 5 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 220
Los: LOT-0221
Titel: LEVOFLOXACIN KABI 5 mg/ml, LEVOFLOXACINA ACTAVIS 5 mg/ml, SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 221
Los: LOT-0222
Titel: LEVOSIMENDAN 2,5 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 222
Los: LOT-0223
Titel: EUTHYROX 100 mcg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 223
Haupteinstufung (cpv): 33642300 Schilddrüsentherapie
Los: LOT-0224
Titel: EUTHYROX 50 mcg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 224
Los: LOT-0225
Titel: XILINĂ 2% ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 225
Los: LOT-0226
Titel: XILINĂ 4%® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 226
Los: LOT-0227
Titel: CATHEJELL cu LIDOCAINA 20 mg + 0,5 mg/g SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 227
Los: LOT-0228
Titel: LINEZOLID ACCORD 2 mg/ml, LINEZOLID AUROBINDO 2 mg/ml, ZYVOXID 2 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 228
Los: LOT-0229
Titel: RANOLIP 10 mg, TONOLYSIN 10 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 229
Los: LOT-0230
Titel: KALETRA 200mg/50 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 230
Los: LOT-0231
Titel: TEMELOR 4 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 231
Los: LOT-0232
Titel: FORTRANS SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 232
Los: LOT-0233
Titel: COLOSPASMIN ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 233
Los: LOT-0234
Titel: MELOXICAM 15 MG ®, MELOXICAM ZENTIVA ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 234
Los: LOT-0235
Titel: MEROPENEM AUROBINDO 1 g, MEROPENEM KABI 1 g SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 235
Los: LOT-0236
Titel: HEPA - MERZ CONCENTRAT PENTRU SOLUŢIE PERFUZABILĂ SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 236
Los: LOT-0237
Titel: PIAFEN ®, ALGIFEN SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 237
Los: LOT-0238
Titel: ALGOCALMIN ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 238
Los: LOT-0239
Titel: SULFAT DE MAGNEZIU SAU ECHIVALENT SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 239
Los: LOT-0240
Titel: LEMOD SOLU 500 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 240
Los: LOT-0241
Titel: MEDROL 16 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 241
Los: LOT-0242
Titel: MEDROL 32 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 242
Los: LOT-0243
Titel: MANITOL 20% ®, MANITOL 20% FRESENIUS -500ML® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 243
Los: LOT-0244
Titel: METOCLOPRAMID BIOFARM SIROP ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 244
Los: LOT-0245
Titel: MANNITOL 20% VIOSER-250ML ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 245
Los: LOT-0246
Titel: METOPROLOL 100 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 246
Los: LOT-0247
Titel: METOPROLOL LPH 25 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 247
Los: LOT-0248
Titel: BETALOC ZOK 50 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 248
Los: LOT-0249
Titel: METRONIDAZOL B 5 g/l SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 249
Los: LOT-0250
Titel: NASONEX 50 micrograme/doză SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 250
Haupteinstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0251
Titel: ELOCOM CREMA 1 mg/g SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 251
Los: LOT-0252
Titel: ELOCOM UNGUENT 1 mg/g SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 252
Los: LOT-0253
Titel: SINGULAIR 10 mg, MONTELUKAST TEVA 10 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 253
Los: LOT-0254
Titel: MORFINA ZENTIVA 20 mg/ml, MARACEX 20 mg/ml, SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 254
Los: LOT-0255
Titel: AVELOX 400 mg/ 250 ml, MOXIFLOXACINA KABI 400 mg/250 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 255
Los: LOT-0256
Titel: VIGAMOX 5 MG/ML ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 256
Los: LOT-0257
Titel: PHYSIOTENS 0,2 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 257
Los: LOT-0258
Titel: PHYSIOTENS 0,4 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 258
Los: LOT-0259
Titel: FORVEL 0,4 mg/ml, NEXODAL 0,4 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 259
Los: LOT-0260
Titel: CLORURA DE SODIU 9 mg/ml-1000ML SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 260
Los: LOT-0261
Titel: CLORURA DE SODIU B. BRAUN 58,5 mg/ml-100ML SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 261
Los: LOT-0262
Titel: FLAGYL 250 MG ®, METRONIDAZOL 250 ARENA ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 262
Los: LOT-0263
Titel: NEBILET 5 mg, NEBINORM 5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 263
Los: LOT-0264
Titel: ACUPAN 20 MG/2 ML ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 264
Los: LOT-0265
Titel: MIOSTIN 0,5 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 265
Los: LOT-0266
Titel: NETTACIN 3 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 266
Los: LOT-0267
Titel: NETILDEX SOLUȚIE PICĂTURI OFTALMICE ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 267
Los: LOT-0268
Titel: NICERGOLINA LPH 30 mg, SERMION 30 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 268
Los: LOT-0269
Titel: NIFEDIPIN RETARD TERAPIA 20 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 269
Los: LOT-0270
Titel: MACMIROR COMPLEX 500 mg/200000 UI SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 270
Haupteinstufung (cpv): 33641100 Gynäkologische Antiinfektiva und Antiseptika
Los: LOT-0271
Titel: NIMOTOP 10 mg/50 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 271
Los: LOT-0272
Titel: NOR QUIN 400 MG ®, NORFLOXACIN ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 272
Los: LOT-0273
Titel: SANDOSTATIN 100 micrograme/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 273
Los: LOT-0274
Titel: OLOPATADINA ROMPHARM 1mg/ml, OPATANOL 0.1% ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 274
Los: LOT-0275
Titel: SEVIKAR 40 mg/ 10 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 275
Los: LOT-0276
Titel: SEVIKAR 40 mg/ 5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 276
Los: LOT-0277
Titel: SEVIKAR 20 mg/ 5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 277
Los: LOT-0278
Titel: OMEPRAZOL ZENTIVA 40 MG ®, OMEZ 40 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 278
Los: LOT-0279
Titel: BICARBONAT DE SODIU 84 mg/ml -80 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 279
Los: LOT-0280
Titel: NIMELID 100 MG PLICURI ®, AULIN ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 280
Los: LOT-0281
Titel: TAMIFLU 75 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 281
Los: LOT-0282
Titel: OXACILINA ATB 500 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 282
Los: LOT-0283
Titel: OXACILINA ATB 1 g SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 283
Los: LOT-0284
Titel: BENOXI, OFTACAIN 4 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 284
Los: LOT-0285
Titel: NITRONAL 1 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 285
Los: LOT-0286
Titel: NORADRENALINA TARTRAT HYPERICUM 2 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 286
Los: LOT-0287
Titel: ACECLOFEN 500 MG/50 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 287
Los: LOT-0288
Titel: DYNASTAT 40 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 288
Los: LOT-0289
Titel: PRESTARIUM 10 mg, PERINDOPRIL TOSILAT TEVA 10 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 289
Los: LOT-0290
Titel: PRESTARIUM 5 mg, PERINDOPRIL TOSILAT TEVA 5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 290
Los: LOT-0291
Titel: NOLIPREL ARG 2,5 mg/0,625 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 291
Los: LOT-0292
Titel: NOLIPREL ARG FORTE 5 mg/1,25 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 292
Los: LOT-0293
Titel: NOLITERAX 10 mg/2,5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 293
Los: LOT-0294
Titel: NITROPECTOR 20 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 294
Los: LOT-0295
Titel: MIALGIN 100 mg/2 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 295
Los: LOT-0296
Titel: PHENHYDAN 250 mg/ 5 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 296
Los: LOT-0297
Titel: FENOBARBITAL 10% ® SAU ECHIVALENT T
Interne Kennung: 297
Los: LOT-0298
Titel: FENOBARBITAL ZENTIVA 100 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 298
Los: LOT-0299
Titel: PIPERACILLIN/ TAZOBACTAM KABI 4 g/ 0,50 g SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 299
Los: LOT-0300
Titel: PIPERACILLIN/ TAZOBACTAM KABI 2 g/ 0,25 g SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 300
Los: LOT-0301
Titel: PIRACETAM LAROPHARM 400 mg, PIRACETAM SINTOFARM 400 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 301
Los: LOT-0302
Titel: MEMOTAL1 g/5 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 302
Los: LOT-0303
Titel: PIROXICAM ATB 20 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 303
Los: LOT-0304
Titel: PRAMISTAR 600 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 304
Los: LOT-0305
Titel: PREDNISON ARENA 5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 305
Los: LOT-0306
Titel: PROPOFOL FRESENIUS 10 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 306
Los: LOT-0307
Titel: PROPRANOLOL SINTOFARM 10 mg, PROPRANOLOL BIOEEL 10 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 307
Los: LOT-0308
Titel: VITAMINA B6 ZENTIVA 250 mg/ 5 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 308
Los: LOT-0309
Titel: VITAMINA B6 ZENTIVA 250 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 309
Los: LOT-0310
Titel: TRITACE 2,5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 310
Los: LOT-0311
Titel: TRITACE 5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 311
Los: LOT-0312
Titel: TRITACE 10 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 312
Los: LOT-0313
Titel: AZILECT 1 mg, RASAGILINA ZENTIVA 1 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 313
Los: LOT-0314
Titel: REMIFENTANIL KABI 1 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 314
Los: LOT-0315
Titel: FLAMEXIN 20 MG PLICURI ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 315
Los: LOT-0316
Titel: VITAMINA A 50000 UI SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 316
Los: LOT-0317
Titel: NORMIX 200 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 317
Los: LOT-0318
Titel: CRESTOR 5 mg, ROSUVASTATINA ATB 5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 318
Los: LOT-0319
Titel: CRESTOR 10 MG ®, ROSUVASTATINĂ ARENA 10 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 319
Los: LOT-0320
Titel: CRESTOR 20 mg, ROSUCARD 20 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 320
Los: LOT-0321
Titel: ROZETIN 10 mg/ 10 mg, CO-ROSWERA 10 mg/ 10 mg, SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 321
Los: LOT-0322
Titel: ROZETIN 20 mg/ 10 mg, CO-ROSWERA 20 mg/ 10 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 322
Los: LOT-0323
Titel: TAMALIS 10 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 323
Los: LOT-0324
Titel: ENTRESTO 24 mg/26 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 324
Los: LOT-0325
Titel: ENTRESTO 49 mg/51 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 325
Los: LOT-0326
Titel: VENTOLIN INHALER CFC-FREE ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 326
Los: LOT-0327
Titel: VENTOLIN 5 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 327
Los: LOT-0328
Titel: AIRFLUSAL FORSPIRO 50 micrograme/ 250 micrograme/ doză, EVERIO AIRMASTER 50 micrograme/250 micrograme SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 328
Los: LOT-0329
Titel: AIRFLUSAL FORSPIRO 50 micrograme/ 500 micrograme/ doză, EVERIO AIRMASTER 50 micrograme/500 micrograme SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 329
Los: LOT-0330
Titel: ZOLOFT 50 mg, SERLIFT 50 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 330
Los: LOT-0331
Titel: SEVO-ANESTERAN SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 331
Los: LOT-0332
Titel: VENTOLIN 0,5 mg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 332
Los: LOT-0333
Titel: SIMVASTATIN TERAPIA 20 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 333
Los: LOT-0334
Titel: SIMVASTATIN TERAPIA 40 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 334
Los: LOT-0335
Titel: JANUVIA 100 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 335
Los: LOT-0336
Titel: SPIRONOLACTONA ARENA 25 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 336
Los: LOT-0337
Titel: SONOVUE SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 337
Haupteinstufung (cpv): 33614000 Antidiarrhoika und intestinale Antiphlogistika/Antiinfektiva
Los: LOT-0338
Titel: VESSEL DUE F 250 ULS SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 338
Los: LOT-0339
Titel: VESSEL DUE F 600 ULS/ 2 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 339
Los: LOT-0340
Titel: UROREC 4 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 340
Los: LOT-0341
Titel: LYSTHENON 0,1 g/5 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 341
Los: LOT-0342
Titel: CIALIS 10 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 342
Los: LOT-0343
Titel: OMNIC TOCAS 0,4 mg, FOKUSIN 0,4 mg, CONTIFLO MR 0,4 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 343
Los: LOT-0344
Titel: TARGOCID 400 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 344
Los: LOT-0345
Titel: TELMISARTAN ACTAVIS 40 mg, TOLURA 40 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 345
Los: LOT-0346
Titel: MICARDIS 80 mg, TELMISARTAN ACTAVIS 80 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 346
Los: LOT-0347
Titel: MICARDISPLUS 80/25 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 347
Los: LOT-0348
Titel: NEO-ENDUSIX 20 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 348
Los: LOT-0349
Titel: THIOPENTAL SODIC PANPHARMA 1 g SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 349
Los: LOT-0350
Titel: TIAPRIDAL 100 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 350
Los: LOT-0351
Titel: BRILIQUE 90MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 351
Los: LOT-0352
Titel: TYGACIL 50 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 352
Los: LOT-0353
Titel: SPIRIVA 18 micrograme SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 353
Los: LOT-0354
Titel: PIVALONE ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 354
Los: LOT-0355
Titel: TINIZOL® 500 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 355
Los: LOT-0356
Titel: ROACTEMRA 20 mg/ml-FLACON 20ML SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 356
Los: LOT-0357
Titel: ROACTEMRA 20 mg/ml-FLACON 4ML SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 357
Los: LOT-0358
Titel: TOBREX ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 358
Los: LOT-0359
Titel: TOBRADEX UNG OFT., DEXATOBROM UNG. OFT. ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 359
Los: LOT-0360
Titel: MABRON 100 MG/2 ML ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 360
Los: LOT-0361
Titel: TRAMADOL ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 361
Los: LOT-0362
Titel: MYDOCALM 150 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 362
Los: LOT-0363
Titel: TRIAMCINOLON S ATB 1 mg/ 30 mg/g SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 363
Los: LOT-0364
Titel: TRITTICO AC 150 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 364
Los: LOT-0365
Titel: AFLEN 300 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 365
Los: LOT-0366
Titel: TRIMEBUTIN 100 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 366
Los: LOT-0367
Titel: IBUTIN 300 MG ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 367
Los: LOT-0368
Titel: DEBRIDAT SUSP. SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 368
Los: LOT-0369
Titel: TROPICAMIDA ROMPHARM 1% SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 369
Los: LOT-0370
Titel: URAPIDIL KALCEKS 25 mg, TACHYBEN 25 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 370
Los: LOT-0371
Titel: ENGERIX B 20 μg/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 371
Haupteinstufung (cpv): 33651680 Hepatitis-B-Impfstoffe
Los: LOT-0372
Titel: VAXIGRIP TETRA ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 372
Haupteinstufung (cpv): 33651660 Anti-Grippe-Impfstoffe
Los: LOT-0373
Titel: AVAXIM 160 U VACCIN HEPATITIC A, HAVRIX ADULT 1440
Interne Kennung: 373
Los: LOT-0374
Titel: TWINRIX ® SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 374
Los: LOT-0375
Titel: VERORAB SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 375
Los: LOT-0376
Titel: VANCOMYCINUM-1G-liof. pt. sol. perf. SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 376
Los: LOT-0377
Titel: ISOPTIN RR 240 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 377
Los: LOT-0378
Titel: VFEND 200 mg, VORICONAZOL ACCORD PHARMA 200 mg, VORICONAZOL ZENTIVA 200 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 378
Los: LOT-0379
Titel: VFEND 200 mg, VORICONAZOL DR. REDDY'S 200 mg SAU ECHIVALENTNT
Interne Kennung: 379
Los: LOT-0380
Titel: ZOMEN 7,5 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 380
Los: LOT-0381
Titel: ZOMEN 30 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 381
Los: LOT-0382
Titel: NORMIX 400 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 382
Los: LOT-0383
Titel: OLANZAPINA 5MG ORODISPERSABILA SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 383
Los: LOT-0384
Titel: OLANZAPINA 10MG ORODISPERSABILA SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 384
Los: LOT-0385
Titel: MEMANTINA 10 MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 385
Los: LOT-0386
Titel: HUMULIN R 100UI/ML-10 ML SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 386
Los: LOT-0387
Titel: CEREBROLYSIN 215,2 mg/ml -20ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 387
Los: LOT-0388
Titel: VISIPAQUE 320 mg /ml-100 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 388
Los: LOT-0389
Titel: OMNIPAQUE 300 mgl/ml -200 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 389
Los: LOT-0390
Titel: SOFENTIL 5 micrograme/ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 390
Los: LOT-0391
Titel: DEXMEDETOMIDINA SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 391
Los: LOT-0392
Titel: TRESIBA SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 392
Los: LOT-0393
Titel: OMNIPAQUE 350 mgl/ml-50 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 393
Los: LOT-0394
Titel: OMNIPAQUE 350 mgl/ml-100 ml SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 394
Los: LOT-0395
Titel: PIRACETAM 800 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 395
Los: LOT-0396
Titel: AZOPT SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 396
Los: LOT-0397
Titel: TIMOLOL SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 397
Los: LOT-0398
Titel: CEFOZON 1G, MEDOCEF 1G SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 398
Los: LOT-0399
Titel: PAXETIN 20MG, SEROXAT 20MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 399
Haupteinstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0400
Titel: STILNOX 10MG, ZOLPIDEM ATB 10MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 400
Los: LOT-0401
Titel: PRISMASOL SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 401
Haupteinstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen
Los: LOT-0402
Titel: PHOXILIUM SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 402
Los: LOT-0403
Titel: AMINOMIX 2 NOVUM SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 403
Los: LOT-0404
Titel: VITALIPID N ADULT SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 404
Los: LOT-0405
Titel: VITAMINA C ZENTIVA 100MG/ML SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 405
Los: LOT-0406
Titel: DUCRESSA SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 406
Los: LOT-0407
Titel: MONONITRON EP 60MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 407
Los: LOT-0408
Titel: LODOZ 2.5MG/6.25 MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 408
Los: LOT-0409
Titel: FLOXAL UNGUENT OFTALMIC SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 409
Los: LOT-0410
Titel: BROMAZEPAM 3 mg SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 410
Los: LOT-0411
Titel: GERODORM 40 MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 411
Los: LOT-0412
Titel: NEUROTOP RETARD 300 MG, TIMONIL RETARD 300MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 412
Los: LOT-0413
Titel: GUTRON 2.5MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 413
Los: LOT-0414
Titel: BRILIQUE 60MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 414
Los: LOT-0415
Titel: SOLUTIE RINGER 500ML SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 415
Los: LOT-0416
Titel: TAMBOCOR 100 MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 416
Los: LOT-0417
Titel: ISOSORBID DINITRAT ARENA 10MG, ISOSORBID DINITRAT EPICO 10MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 417
Los: LOT-0418
Titel: BIORPHEN SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 418
Los: LOT-0419
Titel: LEVOVANOX 250MG sau ECHIVALENT
Interne Kennung: 419
Los: LOT-0420
Titel: ROBINUL-NEOSTIGMINE 0.5MG/ML+2.5MG/ML SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 420
Los: LOT-0421
Titel: NEVANAC 3MG/ML SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 421
Los: LOT-0422
Titel: NEVANAC 1MG/ML SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 422
Los: LOT-0423
Titel: MILRICOR 10MG/10ML I.V. , COROTROPE 10MG/10ML SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 423
Los: LOT-0424
Titel: MINOZ EP 100MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 424
Los: LOT-0425
Titel: METRONIDAZOL ARENA 500MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 425
Los: LOT-0426
Titel: ELOMEN 1000MG/300MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 426
Los: LOT-0427
Titel: TRIXEO 5 MCG/7,2 MCG/ 160 MCG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 427
Los: LOT-0428
Titel: SUMATRIPTAN SUN 3MG/0.5ML
Interne Kennung: 428
Los: LOT-0429
Titel: GLUCOZA 200 MG/ML-250ML SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 429
Los: LOT-0430
Titel: IG VENA 10G/200ML-200ML SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 430
Los: LOT-0431
Titel: AMINOPLASMAL 100 g/l SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 431
Los: LOT-0432
Titel: ULTRAVIST 370MG/ML SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 432
Los: LOT-0433
Titel: VANCOCIN MATRIGEL 125MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 433
Los: LOT-0434
Titel: CLONIDINA ARENA 0.15MG, CLONIDINA SINTOFARM 0.15MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 434
Los: LOT-0435
Titel: CLONIDIN-RATIOPHARM SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 435
Los: LOT-0436
Titel: TACHOSIL 3 cm x 2.5 cm SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 436
Haupteinstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
Los: LOT-0437
Titel: TACHOSIL 9.5 cm x 4.8 cm SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 437
Los: LOT-0438
Titel: FENEFRIN 10% SOL. OFT. SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 438
Los: LOT-0439
Titel: COTRIM -RATIOPHARM 400MG/80MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 439
Los: LOT-0440
Titel: HUMULIN R KwikPen 100 UI/ml, INSUMAN RAPID 100 UI/ml SoloStar SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 440
Los: LOT-0441
Titel: TRANDATE 5MG/ML SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 441
Los: LOT-0442
Titel: BYFAVO 20 MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 442
Los: LOT-0443
Titel: VALTREX 500MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 443
Los: LOT-0444
Titel: FETCROJA 1G SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 444
Los: LOT-0445
Titel: NISTATINA 500000 UI SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 445
Los: LOT-0446
Titel: FOMICYT 40MG/ML SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 446
Los: LOT-0447
Titel: NEUROMULTIVIT SOL. INJ. SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 447
Los: LOT-0448
Titel: TRACUTIL SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 448
Los: LOT-0449
Titel: DERMODRIN 30MG/2ML
Interne Kennung: 449
Los: LOT-0450
Titel: GLUCAGEN HYPOKIT 1MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 450
Los: LOT-0451
Titel: NEODOLPASSE 0.30MG + 0.12 MG/ML SOL. PERF.
Interne Kennung: 451
Los: LOT-0452
Titel: QUAMATEL 20MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 452
Los: LOT-0453
Titel: APEXXNAR SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 453
Los: LOT-0454
Titel: ONDEXXYA 200MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 454
Los: LOT-0455
Titel: AZACTAM 1000MG SAU ECHIVALENT
Interne Kennung: 455
Los: LOT-0456
Titel: COMBINATII SOLUVIT N
Interne Kennung: 456
Los: LOT-0457
Titel: BREVIBLOC 10MG/ML
Interne Kennung: 457
Los: LOT-0458
Interne Kennung: 458