See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41, informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego dla sukcesywnych dostaw dot. Pakietu 4, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, Załącznik nr 3a do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach depozytu dot. Pakietu 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 32, 37, 39, 40 i 41 i Załącznik nr 3b do SWZ – projektowane postanowienia umowy dzierżawy dla Pakietu nr 31 i 39. Zamawiający zastrzega sobie prawo odpowiedniej modyfikacji projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego – Załącznik nr 3 do SWZ oraz Załącznik nr 3a do SWZ, w przypadku gdy jednemu wykonawcy udzielone zostanie zamówienie publiczne na więcej niż jedno zadanie niniejszego postępowania.
Interne Kennung: EZ/137/2026/MW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stent wieńcowy kobaltowo-chromowy pokryty lekiem o działaniu antyproliferacyjnym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Stent wieńcowy kobaltowo-chromowy pokryty lekiem o działaniu antyproliferacyjnym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 1
Los: LOT-0002
Titel: Stent wieńcowy kobaltowo-chromowy pokryty lekiem o działaniu antyproliferacyjnym i cewnik balonowy do predylatacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Stent wieńcowy kobaltowo-chromowy pokryty lekiem o działaniu antyproliferacyjnym i cewnik balonowy do predylatacji.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 2
Los: LOT-0003
Titel: Zestaw do PCI w typowej codziennej praktyce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Zestaw do PCI w typowej codziennej praktyce.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 3
Los: LOT-0004
Titel: Zestaw do angioplastyki do użycia w przypadkach nagłych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Zestaw do angioplastyki do użycia w przypadkach nagłych.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 4
Los: LOT-0005
Titel: Zestaw do angioplastyki naczyń, w tym naczyń o dużej średnicy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Zestaw do angioplastyki naczyń, w tym naczyń o dużej średnicy.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 5
Los: LOT-0006
Titel: Zestaw do przewlekłych okluzji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Zestaw do przewlekłych okluzji.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 6
Los: LOT-0007
Titel: Zestaw do stentowania trudnych bardzo krętych i zwapniałych zmian
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Zestaw do stentowania trudnych bardzo krętych i zwapniałych zmian.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 7
Los: LOT-0008
Titel: Cewnik balonowy do restenozy w stencie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Cewnik balonowy do restenozy w stencie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 8
Los: LOT-0009
Titel: Stentgraft wieńcowy na balonie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Stentgraft wieńcowy na balonie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 9
Los: LOT-0010
Titel: Cewnik balonowy pokryty lekiem o działaniu antyproliferacyjnym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Cewnik balonowy pokryty lekiem o działaniu antyproliferacyjnym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 10
Los: LOT-0011
Titel: Cewnik balonowy - balon tnący
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Cewnik balonowy - balon tnący.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 11
Los: LOT-0012
Titel: Cewnik balonowy do modyfikacji blaszki miażdżycowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Cewnik balonowy do modyfikacji blaszki miażdżycowej . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 12
Los: LOT-0013
Titel: Cewnik prowadzący do PCI i przedłużacz do cewnika prowadzącego i cewnikiem do trombektomii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Cewnik prowadzący do PCI i przedłużacz do cewnika prowadzącego i cewnikiem do trombektomii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 13
Los: LOT-0014
Titel: Koszulki wprowadzające - zbrojone
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- - Koszulki wprowadzające - zbrojone . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 14
Los: LOT-0015
Titel: Cewnik diagnostyczny 5F i 6F oraz komplety cewników 6F i 5F
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Cewnik diagnostyczny 5F i 6F oraz komplety cewników 6F i 5F. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 15
Los: LOT-0016
Titel: Cewniki diagnostyczne 5F i 6F i stent wieńcowy z lekiem o działaniu antyproliferacyjnym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Cewniki diagnostyczne 5F i 6F i stent wieńcowy z lekiem o działaniu antyproliferacyjnym .Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 16
Los: LOT-0017
Titel: Prowadnik diagnostyczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- - Prowadnik diagnostyczny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 17
Los: LOT-0018
Titel: Prowadnik diagnostyczny hydrofilny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- - Prowadnik diagnostyczny hydrofilny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 18
Los: LOT-0019
Titel: Strzykawka wysokociśnieniowa z manometrem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- - Strzykawka wysokociśnieniowa z manometrem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 19
Los: LOT-0020
Titel: Y - connector pojedynczy z obrotową regulacją wielkości otworu w zastawce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Y - connector pojedynczy z obrotową regulacją wielkości otworu w zastawce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 20
Los: LOT-0021
Titel: Y - connector pojedynczy typu "click push"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.-Y - connector pojedynczy typu "click push". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 21
Los: LOT-0022
Titel: Torquer
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Torquer. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 22
Los: LOT-0023
Titel: Manifofd dwukranowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Manifofd dwukranowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 23
Los: LOT-0024
Titel: Przedłużenia z kranikiem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Przedłużenia z kranikiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 24
Los: LOT-0025
Titel: Drut typu "gęsia szyja" – mikropętla
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Drut typu "gęsia szyja" – mikropętla. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 25
Los: LOT-0026
Titel: Zestawy wprowadzające transradialne do wąskich oraz do zwapniałych tętnic ze zrostami po wielokrotnych nakłuciach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Zestawy wprowadzające transradialne do wąskich oraz do zwapniałych tętnic ze zrostami po wielokrotnych nakłuciach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 26
Los: LOT-0027
Titel: Balony do kontrapulsacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Balony do kontrapulsacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 27
Los: LOT-0028
Titel: Zestaw do ucisku tętnicy promieniowej po nakłuciu i usunięciu koszulki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Zestaw do ucisku tętnicy promieniowej po nakłuciu i usunięciu koszulki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 28
Los: LOT-0029
Titel: System do protekcji dystalnej naczyń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.System do protekcji dystalnej naczyń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 29
Los: LOT-0030
Titel: Igła angiograficzna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Igła angiograficzna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 30
Los: LOT-0031
Titel: Zestaw do pomiaru parametrów krzepliwości krwi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Zestaw do pomiaru parametrów krzepliwości krwi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41.Wykonawca, zobowiązuje się do dzierżawy Zamawiającemu na czas trwania umowy aparatu niezbędnego do wykonywania testów wg oferowanej technologii oraz do prowadzenia serwisu w zakresie przekazanego sprzętu, w szczególności do niezwłocznej wymiany wadliwych - zużytych elementów na nowe wolne od wad, zgodnie z postanowieniami umowy dzierżawy .
Interne Kennung: PAKIET NR 31
Los: LOT-0032
Titel: Urządzenia wspomagające dostarczenie sprzętu do tętnicy wieńcowej w trakcie PCI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Urządzenia wspomagające dostarczenie sprzętu do tętnicy wieńcowej w trakcie PCI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 32
Los: LOT-0033
Titel: System do zamykania dostępu do dużych naczyń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.System do zamykania dostępu do dużych naczyń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 33
Los: LOT-0034
Titel: Zestawy introducerów do tętnic promieniowych oraz zestawy introducerów do tętnic udowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Zestawy introducerów do tętnic promieniowych oraz zestawy introducerów do tętnic udowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 34
Los: LOT-0035
Titel: Zestaw do kontrolowanego ucisku tętnicy udowej po jej nakłuciu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Zestaw do kontrolowanego ucisku tętnicy udowej po jej nakłuciu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 35
Los: LOT-0036
Titel: Prowadnik diagnostyczny stalowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Prowadnik diagnostyczny stalowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 36
Los: LOT-0037
Titel: Cewnik balonowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Cewnik balonowy . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 37
Los: LOT-0038
Titel: Kopułka styropianowa jednorazowego użytku do ucisku tętnicy udowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Kopułka styropianowa jednorazowego użytku do ucisku tętnicy udowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 38
Los: LOT-0039
Titel: Cewnik balonowy do litotrypsji wewnątrznaczyniowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Cewnik balonowy do litotrypsji wewnątrznaczyniowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41.Wykonawca, zobowiązuje się do dzierżawy Zamawiającemu na czas trwania umowy aparatu niezbędnego do wykonywania testów wg oferowanej technologii oraz do prowadzenia serwisu w zakresie przekazanego sprzętu, w szczególności do niezwłocznej wymiany wadliwych - zużytych elementów na nowe wolne od wad, zgodnie z postanowieniami umowy dzierżawy
Interne Kennung: PAKIET NR 39
Los: LOT-0040
Titel: Balon tnący
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Balon tnący. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 40
Los: LOT-0041
Titel: Cewnik balonowy pokryty lekiem z możliwością wielokrotnej (powyżej dwóch) inflacji i emisji leku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Cewnik balonowy pokryty lekiem z możliwością wielokrotnej (powyżej dwóch) inflacji i emisji leku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Interne Kennung: PAKIET NR 41