563056-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – ABG260 - Opstellen UAV-GC contract t.b.v. verkeersveiligheid A1-A30
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelABG260 - Opstellen UAV-GC contract t.b.v. verkeersveiligheid A1-A30
BeschreibungDeze opdracht betreft het vervaardigen van een UAV-GC contract, met bijbehorende documenten, conditionering, (voorbereiding van) publiekrechtelijke procedures. Provincie werkt zelf het Definitief Ontwerp uit en voert een aantal conditionerende onderzoeken uit. De provincie Gelderland is opdrachtgever en werkt nauw samen met Rijkswaterstaat in de planvoorbereiding en in deze Opdracht aan het ingenieursbureau . De te leveren diensten en producten dienen te voldoen aan de geldende eisen van Rijkswaterstaat.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenZie herzieningsclausule voor eventuele werkzaamheden waardoor de maximale tijd 1,5 jaar bedraagt.