563059-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Massenspektrometer – Hmotnostní spektrometr včetně pozáručních činností a dodávky spotřebního materiálu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHmotnostní spektrometr včetně pozáručních činností a dodávky spotřebního materiálu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka hmotnostního spektrometru včetně příslušenství a souvisejících technologií, zajištění záručních činností, pozáručního full servisu, dodávek spotřebního materiálu a demontáž a zpětný odběr obnovovaného vybavení pro Ústav klinické mikrobiologie zadavatele.
Interne Kennung109/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten, 33694000 Diagnostika
5. Los
LosLOT-0004
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si dále v souladu s ustavením § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb. vyhrazuje právo po vybraném dodavateli, v průběhu platnosti a účinnosti kupní smlouvy na dodávku spotřebního materiálu, navýšit odběr spotřebního materiálu, jež je předmětem plnění nabízeného vybraným účastníkem, a to nad rámec kusů a množství definovaného zadavatelem v zadávacích podmínkách, a to v souladu s podmínkami uvedenými v kupní smlouvě na dodávku spotřebního materiálu. Předmětná vyhrazená změna závazku může být využita zadavatelem s ohledem na jeho provozní a ekonomické potřeby. Zadavatel předpokládá využití této vyhrazené změny závazku pro dodávku dalšího spotřebního materiálu v maximální hodnotě 12.000.000,- bez DPH.