2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawę odzieży ochronnej i środków ochrony indywidualnej dla żołnierzy i pracowników
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży ochronnej i środków ochrony indywidualnej dla żołnierzy i pracowników Resortu Obrony Narodowej. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować cały przedmiot zamówienia w ramach wybranego zadania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną liczbę zadań, z uwzględnieniem podziału zakresu zamówienia na 3 zadania: Zadanie nr 1: Dostawa odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej dla pododdziałów bazy - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2A do SWZ – „Formularz cenowy” Zadanie nr 2: Dostawa odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej dla kucharzy - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2B do SWZ – „Formularz cenowy” Zadanie nr 3: Dostawa odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej dla Składu Warsztatowo- Magazynowego - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2C do SWZ – „Formularz cenowy” 3. Oferowane produkty muszą spełniać minimalne parametry określone przez Zamawiającego w formularzach cenowych (załączniki nr 2A-2C do SWZ). UWAGA! W kolumnie nr 10 formularzy cenowych (załączniki nr 2A-2C do SWZ) dla każdej z wymienionych pozycji należy wpisać nazwę producenta i typ/model/numer katalogowy oferowanego towaru, który pozwoli na jednoznaczne zidentyfikowanie produktu (chyba, że typ/model/nr katalogowy nie istnieje). Niewypełnienie powyższych informacji w kolumnie nr 10 formularzy cenowych skutkowało będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Interne Kennung: 36/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 18830000 Sicherheitsschuhe, 18142000 Sicherheits-Gesichtsschutz, 18444200 Schutzhelme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej dla pododdziałów bazy
Beschreibung: Dostawa odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej dla pododdziałów bazy - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2A do SWZ – „Formularz cenowy”
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 18830000 Sicherheitsschuhe, 18143000 Schutzkleidung, 18142000 Sicherheits-Gesichtsschutz, 18444200 Schutzhelme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, korzystając z dyspozycji art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje „PRAWO OPCJI” w następującym zakresie: a. Zamawiający określił w formularzach cenowych (załączniki nr 2A-2C do SWZ, stanowiących załączniki do niniejszej specyfikacji) ilości towarów, jakie Wykonawca ma bezwarunkowo dostarczyć w ramach niniejszego postępowania. b. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości towarów w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych towarów, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. W przypadku zamówienia dodatkowej ilości przedmiotu zamówienia, Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie, a rozliczenie będzie następowało na podstawie cen jednostkowych ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zawartej umowie oraz na warunkach zamówienia podstawowego. c. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia ilości asortymentu będącego przedmiotem umowy w ramach prawa opcji maksymalnie do 100% wartości umowy podstawowej. d. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie.Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. e. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach umowy. f. Oświadczenie, o którym mowa w lit. e) Zmawiający złoży Wykonawcy w terminie obowiązywania umowy. Termin realizacji prawa opcji może wykraczać poza termin realizacji umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej dla kucharzy
Beschreibung: Dostawa odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej dla kucharzy - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2B do SWZ – „Formularz cenowy”
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 18830000 Sicherheitsschuhe
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej dla Składu Warsztatowo- Magazynowego
Beschreibung: Dostawa odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej dla Składu Warsztatowo- Magazynowego - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2C do SWZ – „Formularz cenowy”
Interne Kennung: Zadanie nr 3