See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nawozów dla Zakładów Doświadczalnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu – liczba części 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup nawozów dla Zakładów Doświadczalnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3a-3i formularz cenowy do SWZ stanowiących opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: AZ.251.1570.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24410000 Stickstoffdünger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24421000 Mineralische Phosphatdüngemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup nawozów dla Zakładów Doświadczalnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3a formularz cenowy do SWZ stanowiących opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części przedmiotu zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup nawozów dla Zakładów Doświadczalnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3b formularz cenowy do SWZ stanowiących opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części przedmiotu zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup nawozów dla Zakładów Doświadczalnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3c formularz cenowy do SWZ stanowiących opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części przedmiotu zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: część 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup nawozów dla Zakładów Doświadczalnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3d formularz cenowy do SWZ stanowiących opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części przedmiotu zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: część 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup nawozów dla Zakładów Doświadczalnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3e formularz cenowy do SWZ stanowiących opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części przedmiotu zamówienia
Los: LOT-0006
Titel: część 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup nawozów dla Zakładów Doświadczalnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3f formularz cenowy do SWZ stanowiących opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części przedmiotu zamówienia
Los: LOT-0007
Titel: część 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup nawozów dla Zakładów Doświadczalnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3g formularz cenowy do SWZ stanowiących opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części przedmiotu zamówienia
Los: LOT-0008
Titel: część 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup nawozów dla Zakładów Doświadczalnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3h formularz cenowy do SWZ stanowiących opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części przedmiotu zamówienia
Los: LOT-0009
Titel: część 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup nawozów dla Zakładów Doświadczalnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3i formularz cenowy do SWZ stanowiących opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części przedmiotu zamówienia