See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochranná stání na Labské vodní cestě – Část č. 1 Lokalita Klavary, zhotovitel stavby, Část č. 2 Lokalita Pardubice, zhotovitel stavby
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je provedení stavebních prací dle této zadávací dokumentace a jejích příloh v rámci realizace projektu „Čekací stání pro malá plavidla na Vltavě“. Tato veřejná zakázka je rozdělena na dvě části: Část 1: Lokalita Klavary, zhotovitel stavby Část 2: Lokalita Pardubice, zhotovitel stavby
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45213340 Bauarbeiten für Gebäude in Verbindung mit dem Binnenschifffahrttransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Lokalita Klavary, zhotovitel stavby
Beschreibung: Předmět plnění této části veřejné zakázky zahrnuje provedení následujících děl: Stavební objekt 01 Ochranné stání • SO 01.1 Ochranné stání • SO 01.2 Přístupová lávka • SO 01.3 Základový břehový blok • SO 01.4 Plavební značení • SO 01.5 Bourací práce Realizace výše uvedeného díla bude provedena dle příslušné projektové dokumentace pro provádění stavby.
Interne Kennung: Část 1: Lokalita Klavary, zhotovitel stavby
Los: LOT-0003
Titel: Část 2: Lokalita Pardubice, zhotovitel stavby
Interne Kennung: Část 2: Lokalita Pardubice, zhotovitel stavby