See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanpassen en implementeren van koppelvlakken
Beschreibung: (Deel 2 van de opdracht wordt uitgevoerd de Migratie) Het migreren van de gemeenten die gebruik maken van de gemeentelijke voorziening die levert van de GBA Berichtendienst naar de BRP Berichten API.
Interne Kennung: C.25.00096
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212211 Entwicklung von Software für den Plattformenverbund
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het aanpassen en het implementeren van de koppelvlakken van de gemeentelijke voorziening die wordt geleverd door Wederpartij. De opdracht betreft alleen aanpassingen die direct voorkomen uit de veranderede specificaties voor het koppelvlak, specifiek voor het berichtenverkeer ter ondersteuning van het bijhouden en synchroniseren van persoonsgegevens. Aangezien de BRP (basis registratie persoonsgegevens) berichtenservice bij de gemeenten door drie leveranciers geleverd en onderhouden wordt, zijn wij gebonden aan deze leveranciers. Wij hebben hierbij beroep gedaan op art. 2.32AW 2012, technische afhankelijkheid. € 1.454.250,00
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: C.25.00096
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72212211 Servicios de desarrollo de software de interconectividad de plataformas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1