2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa i budowa placu przyległego do skrzydła południowego dawnego Kolegium Jezuickiego /na terenie historycznego układu urbanistycznego Kalisza
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania w formule „zaprojektuj i wybuduj”, obejmującego wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dotyczącej przebudowy i budowy dróg dla pieszych i placu przyległego do skrzydła południowego dawnego Kolegium Jezuickiego /na terenie historycznego układu urbanistycznego Kalisza, wpisanego do rejestru zabytków prowadzonego przez wojewódzkiego konserwatora zabytków, na podstawie której możliwa będzie realizacja inwestycji zarówno pod względem formalno-prawnym jak i technicznym oraz wykonanie robót zgodnie z tą dokumentacją projektową. 2. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Nasze dziedzictwo – od Jezuitów do św. Józefa”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027. 3. Szczegółowy zakres zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ (Program Funkcjonalno-Użytkowy – Zadanie nr 1) oraz załącznik nr 9 do SWZ (Istotne postanowienia umowy).
Interne Kennung: ZP.272.1.26.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45233260 Bau von Fußgängerwegen, 45233250 Belagarbeiten, außer Fahrbahnen, 45111291 Erschließungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001