563096-2026 - Ergebnis
Tschechien – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Reklama a propagace
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelReklama a propagace
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na zajištění reklamy a propagace ZP MV ČR na cíleně a strategicky zvolených akcích/prostorech atd. včetně zajištění krátkodobého i dlouhodobého umístění reklamy
Interne KennungZPMV/0134463/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNadlimitní veřejná zakázka bude zadána v otevřeném zadávacím řízení podle ustanovení § 3 písm. b) a § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v zadávací dokumentaci nevyhrazuje žádnou změnu závazku.