See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige raamovereenkomst van leveringen voor de aankoop van thermische monoculairs ten voordele van Speciale Eenheden van de Federale Politie opgesteld op basis van de Wet van 17 juin 2016 (inzake klassieke sectoren)
Beschreibung: Meerjarige raamovereenkomst van leveringen betreffende de aankoop van thermische monoculairs ten voordele van Speciale Eenheden van de Federale Politie
Interne Kennung: 2026R3098
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38600000 Optische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026R3098 - Perceel 1 - Thermische observatiemonoculair
Beschreibung: Thermische observatiemonoculair
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2026R3098 - Perceel 2 - Thermisch gevechtsmonoculair
Beschreibung: Thermisch gevechtsmonoculair
Interne Kennung: 2