563165-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen – Świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu okresowych przeglądów i wynikających z nich prac konserwacyjnych oraz usuwanie awarii na wezwanie Zamawiającego w ramach całodobowego serwisu dla urządzeń przeciwpożarowych znajdujących się w obiektach w Centrali ZUS.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi polegającej na wykonywaniu okresowych przeglądów i wynikających z nich prac konserwacyjnych oraz usuwanie awarii na wezwanie Zamawiającego w ramach całodobowego serwisu dla urządzeń przeciwpożarowych znajdujących się w obiektach w Centrali ZUS.
BeschreibungŚwiadczenie usługi polegającej na wykonywaniu okresowych przeglądów i wynikających z nich prac konserwacyjnych oraz usuwanie awarii na wezwanie Zamawiającego w ramach całodobowego serwisu dla urządzeń przeciwpożarowych znajdujących się w obiektach w Centrali ZUS. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty został w Załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung993200.271.116.2025-DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50413200 Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625000 Einbruchs- und Feuermelder, 31625200 Brandmeldeanlagen, 44482000 Brandschutzvorrichtungen, 44221220 Brandschutztüren
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usługi polegającej na wykonywaniu okresowych przeglądów i wynikających z nich prac konserwacyjnych oraz usuwanie awarii na wezwanie Zamawiającego w ramach całodobowego serwisu dla urządzeń przeciwpożarowych znajdujących się w obiektach w Centrali ZUS
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625200 Brandmeldeanlagen, 31625000 Einbruchs- und Feuermelder, 44482000 Brandschutzvorrichtungen, 44221220 Brandschutztüren