See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerinzicht Casemanager verzuim
Beschreibung: De organisatie is op zoek naar een daadkrachtige en zelfstandige Casemanager Verzuim die een leidinggevende operationeel en procesmatig kan ondersteunen bij de aanpak van circa 12 lopende verzuimcasussen. Door extreme drukte en daardoor de druk op het team en de teammanager is er in een aantal van deze dossiers een achterstand opgetreden in de opvolging van de Wet Verbetering Poortwachter. Gezien de achterstand op de dossiers is enige flexibiliteit gewenst. Het kan zijn dat er in de eerste weken/maanden meer uren gevraagd worden dan de latere. Jouw belangrijkste taken en verantwoordelijkheden: Dossier-audit Het grondig screenen van de 12 lopende verzuimdossiers, analyse van de actuele stand van zaken en het direct signaleren en herstellen van ontbrekende WVP-stappen of documenten. Procesbewaking en regie Het strak coördineren van alle betrokken partijen en het bewaken van het totale verzuimproces en de voortgang conform de Wet Verbetering Poortwachter. Operationele begeleiding Het (desgewenst samen met of namens de leidinggevende) voeren van belangstellende en voortgangsgesprekken met medewerkers. WVP-documentatie Zorgen voor een tijdige en kwalitatieve opstelling van de benodigde documenten, waaronder het Plan van Aanpak (PvA), tussentijdse bijstellingen en evaluaties en de eerstejaarsevaluatie. Netwerken en afstemming Actief contact onderhouden en schakelen met de verzuimende medewerkers, de bedrijfsarts, de Adviseurs Arbeid en Gezondheid en eventueel de Arbeidsdeskundige. Interventies & Onderzoek Het in overleg met de leidinggevende opstarten van re-integratiewerkzaamheden, het aanvragen van geadviseerde interventies of het tijdig opstarten van een arbeidsdeskundig onderzoek.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoop systeem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Meerinzicht Casemanager verzuim
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Dynamisch aankoop systeem
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000