2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reiniging railvoertuigen, werkplaats en haltes
Beschreibung: Het reinigen van railvoertuigen, werkplaats en haltes. De hoeveelheden zijn opgenomen in bijlage 2 Vraagspecificatie + bijlagen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er is sprake van een dienstverleningsovereenkomst met een initiële looptijd van 4 jaar met een optie tot verlenging met 2 keer 2 jaar, dus in totaal maximaal 8 jaar. Na het verstrijken van deze periode heeft de Aanbestedende dienst de mogelijkheid de Opdracht 2 maal tegen dezelfde voorwaarden te verlengen voor een periode van telkens 2 jaar.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: