2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby Poradni Kardiologicznej w podziale na IV części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby Poradni Kardiologicznej w podziale na IV części Przedsięwzięcie realizowane w ramach umowy Umowa o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0021/25-00/1067/2025/151 Projekt nr FENX.06.01-IP.03-0021/25 pn. „Rozwój Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej oraz ginekologii jednego dnia w SP ZOZ MSWiA w Lublinie” w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. 2. Przedmiot zamówienia został zgrupowany w 4 częściach szczegółowo opisany Załączniku nr 5a,5b,5c,5d do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane).
Interne Kennung: ZP/29/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33112340 Echokardiografen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I- Dostawa aparatów EKG – 2 szt
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby Poradni Kardiologicznej w podziale na IV części Przedsięwzięcie realizowane w ramach umowy Umowa o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0021/25-00/1067/2025/151 Projekt nr FENX.06.01-IP.03-0021/25 pn. „Rozwój Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej oraz ginekologii jednego dnia w SP ZOZ MSWiA w Lublinie” w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. 2. Przedmiot zamówienia został zgrupowany w 4 częściach szczegółowo opisany Załączniku nr 5a do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) Część I- Dostawa aparatów EKG – 2 szt
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Dostawa holterów ciśnieniowych – 4 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby Poradni Kardiologicznej w podziale na IV części Przedsięwzięcie realizowane w ramach umowy Umowa o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0021/25-00/1067/2025/151 Projekt nr FENX.06.01-IP.03-0021/25 pn. „Rozwój Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej oraz ginekologii jednego dnia w SP ZOZ MSWiA w Lublinie” w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. 2. Przedmiot zamówienia został zgrupowany w 4 częściach szczegółowo opisany Załączniku nr 5b do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) Część II – Dostawa holterów ciśnieniowych – 4 szt.
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Dostawa holterów EKG – 4 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby Poradni Kardiologicznej w podziale na IV części Przedsięwzięcie realizowane w ramach umowy Umowa o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0021/25-00/1067/2025/151 Projekt nr FENX.06.01-IP.03-0021/25 pn. „Rozwój Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej oraz ginekologii jednego dnia w SP ZOZ MSWiA w Lublinie” w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. 2. Przedmiot zamówienia został zgrupowany w 4 częściach szczegółowo opisany Załączniku nr 5c do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) Część III – Dostawa holterów EKG – 4 szt
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – Dostawa echokardiografu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby Poradni Kardiologicznej w podziale na IV części Przedsięwzięcie realizowane w ramach umowy Umowa o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0021/25-00/1067/2025/151 Projekt nr FENX.06.01-IP.03-0021/25 pn. „Rozwój Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej oraz ginekologii jednego dnia w SP ZOZ MSWiA w Lublinie” w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. 2. Przedmiot zamówienia został zgrupowany w 4 częściach szczegółowo opisany Załączniku nr 5d do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) Część IV – Dostawa echokardiografu