See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organisatiebrede uitrol van QR-betalingen op facturen en herinneringen
Beschreibung: Groep Kortrijk wil al haar uitgaande facturen en betalingsuitnodigingen voorzien van een dynamische QR-code/betaallink.
Interne Kennung: PPP0I4-3522/6528/2026/3522
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/3522 1_1