563208-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit – Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego (GBA) kategorii III
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego (GBA) kategorii III
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego (GBA) kategorii III zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej. Zamawiający oświadcza że środki jakie zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia są środkami publicznymi w rozumieniu ustawy z dnia 17 sierpnia 2009r. o finansach publicznych, o których pozyskanie Zamawiający wystąpił. Zamawiający informuje jednocześnie, że zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 pkt.1 ustawy Pzp w sytuacji nie przyznania Zamawiającemu środków na jego realizację.
Interne KennungPL.2370.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego (GBA) kategorii III zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej. Zamawiający oświadcza że środki jakie zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia są środkami publicznymi w rozumieniu ustawy z dnia 17 sierpnia 2009r. o finansach publicznych, o których pozyskanie Zamawiający wystąpił. Zamawiający informuje jednocześnie, że zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp w sytuacji nie przyznania Zamawiającemu środków na jego realizację.