See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti po sklopih za obdobje treh let za potrebe Vrtca Miškolin
Beschreibung: Predmet javnega naročila so sukcesivne dobave konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti po sklopih za obdobje treh let za potrebe Vrtca Miškolin
Interne Kennung: 7560-26-600015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mleko in mlečni izdelki iz shem kakovosti (brez eko)
Beschreibung: Predmet naročila so mleko in mlečni izdelki iz shem kakovosti (brez eko)
Interne Kennung: 526219
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Siri in mlečni izdelki
Beschreibung: Predmet naročila so siri in mlečni izdelki.
Interne Kennung: 526220
Los: LOT-0003
Titel: Sladoled
Beschreibung: Predmet naročila je sladoled
Interne Kennung: 526221
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15555000 Speiseeis und ähnliche Erzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Bio mleko in bio mlečni izdelki
Beschreibung: Predmet naročila so bio mleko in bio mlečni izdelki.
Interne Kennung: 526222
Los: LOT-0005
Titel: Sveže goveje in telečje meso iz shem kakovosti (brez eko)
Beschreibung: Predmet naročila je sveže goveje in telečje meso iz shem kakovosti (brez eko)
Interne Kennung: 526223
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch, 15111000 Rind- und Kalbfleisch
Los: LOT-0006
Titel: Sveže svinjsko, žrebičkovo, kunčje meso in mesni izdelki
Beschreibung: Predmet naročila so sveže svinjsko, žrebičkovo, kunčje meso in mesni izdelki.
Interne Kennung: 526224
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15110000 Fleisch, 15119000 Verschiedenes Fleisch
Los: LOT-0007
Titel: Sveže piščančje meso in izdelki iz shem kakovosti (brez eko)
Beschreibung: Predmet naročila so sveže piščančje meso in izdelki iz shem kakovosti (brez eko)
Interne Kennung: 526225
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15110000 Fleisch, 15112100 Frisches Geflügel, 15130000 Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0008
Titel: Sveže puranje meso in izdelki
Beschreibung: Predmet naročila je sveže puranje meso in izdelki
Interne Kennung: 526226
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15110000 Fleisch, 15112120 Puten, 15130000 Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0009
Titel: Bio sveže goveje in telečje meso
Beschreibung: Predmet naročila je bio sveže goveje in telečje meso.
Interne Kennung: 526227
Los: LOT-0010
Titel: Bio goveja hrenovka
Beschreibung: Predmet naročila so bio goveje hrenovke.
Interne Kennung: 526228
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131600 Erzeugnisse aus Rind- und Kalbfleisch
Los: LOT-0011
Titel: Bio svinjsko meso in izdelki
Beschreibung: Predmet naročila je bio svinjsko meso in izdelki.
Interne Kennung: 526229
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15110000 Fleisch, 15113000 Schweinefleisch, 15130000 Fleischerzeugnisse, 15131400 Schweinefleischerzeugnisse
Los: LOT-0012
Titel: Bio perutninsko meso
Beschreibung: Predmet naročila je bio perutninsko meso.
Interne Kennung: 526230
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15110000 Fleisch, 15112000 Geflügel
Los: LOT-0013
Titel: Zamrznjene ribe
Beschreibung: Predmet naročila so zamrznjene ribe.
Interne Kennung: 526231
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Los: LOT-0014
Titel: Konzervirane ribe
Beschreibung: Predmet naročila so konzervirane ribe.
Interne Kennung: 526232
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15240000 Fischkonserven oder Dosenfisch und anders zubereiteter oder haltbar gemachter Fisch
Los: LOT-0015
Titel: Kokošja jajca
Beschreibung: Predmet naročila so kokošja jajca.
Interne Kennung: 526233
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0016
Titel: Bio kokošja jajca
Beschreibung: Predmet naročila so bio kokošja jajca.
Interne Kennung: 526234
Los: LOT-0017
Titel: Predelana kokošja jajca
Beschreibung: Predmet naročila so predelana kokošja jajca
Interne Kennung: 526235
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier, 15894000 Verarbeitete Lebensmittel
Los: LOT-0018
Titel: Sveža zelenjava, sadje ter zelišča
Beschreibung: Predmet naročila so sveža zelenjava, sadje ter zelišča.
Interne Kennung: 526236
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0019
Titel: Suho sadje in suhe stročnice
Beschreibung: Predmet naročila so suho sadje in suhe stročnice
Interne Kennung: 526237
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15332000 Verarbeitungserzeugnisse aus Obst und Nüssen, 03212210 Trockene ausgelöste Hülsenfrüchte
Los: LOT-0020
Titel: Bio južno sadje in zelenjava
Beschreibung: Predmet naročila je bio južno sadje in zelenjava.
Interne Kennung: 526238
Los: LOT-0021
Titel: Konzervirana in vložena zelenjava in sadje
Beschreibung: Predmet naročila so konzervirana in vložena zelenjava in sadje.
Interne Kennung: 526239
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15332400 Obstkonserven, 15332200 Konfitüren und Marmeladen; Fruchtgelees; Frucht- oder Nussmuse und -pasten, 15332100 Verarbeitetes Obst
Los: LOT-0022
Titel: Zamrznjena zelenjava in sadje
Beschreibung: Predmet naročila je zamrznjena zelenjava in sadje.
Interne Kennung: 526240
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0023
Titel: Bio kislo zelje in repa
Beschreibung: Predmet naročila sta bio kislo zelje in repa.
Interne Kennung: 526241
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15331142 Verarbeiteter Kohl, 15331500 In Essig konserviertes Gemüse
Los: LOT-0024
Titel: Bio marmelade
Beschreibung: Predmet naročila so bio marmelade
Interne Kennung: 526242
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15332230 Marmeladen
Los: LOT-0025
Titel: Sadni sokovi
Beschreibung: Predmet naročila so sadni sokovi
Interne Kennung: 526243
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15321000 Fruchtsäfte, 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
Los: LOT-0026
Titel: Bio sadni sok
Beschreibung: Predmet naročila je bio sadni sok
Interne Kennung: 526244
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15321000 Fruchtsäfte
Los: LOT-0027
Titel: Zamrznjeni izdelki iz testa
Beschreibung: Predmet naročila so zamrznjeni izdelki iz testa
Interne Kennung: 526245
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0028
Titel: Mlevski izdelki in testenine
Beschreibung: Predmet naročila so mlevski izdelki in testenine
Interne Kennung: 526246
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15850000 Teigwaren
Los: LOT-0029
Titel: Riž, kaše in kosmiči
Beschreibung: Predmet naročila so riž, kaše in kosmiči
Interne Kennung: 526247
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15610000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, 15613000 Getreidekornerzeugnisse, 03211500 Roggen
Los: LOT-0030
Titel: Sveže testo
Beschreibung: Predmet naročila je sveže testo
Interne Kennung: 526248
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0031
Titel: Bio mlevski izdelki, bio kaše in bio kosmiči
Beschreibung: Predmet naročila so bio mlevski izdelki, bio kaše in bio kosmiči
Interne Kennung: 526249
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Los: LOT-0032
Titel: Bio testenine in bio zakuhe
Beschreibung: Predmet naročila so bio testenine in bio zakuhe
Interne Kennung: 526250
Los: LOT-0033
Titel: Kruh
Beschreibung: Predmet naročila je kruh.
Interne Kennung: 526251
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Los: LOT-0034
Titel: Pekovsko pecivo
Beschreibung: Predmet naročila je pekovsko pecivo.
Interne Kennung: 526252
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811000 Brotwaren, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0035
Titel: Ostalo pekovsko pecivo
Beschreibung: Predmet naročila je ostalo pekovsko pecivo.
Interne Kennung: 526253
Los: LOT-0036
Titel: Bio keksi (vsebnost transmaščobnih kislin do 2 %)
Beschreibung: Predmet naročila so bio keksi, z vsebnostjo transmaščobnih kislin do 2 %.
Interne Kennung: 526254
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15821000 Geröstete Brot- und Backwaren, 15821200 Süßes Gebäck
Los: LOT-0037
Titel: Izdelki iz listnatega kvašenega in vlečenega testa (vsebnost transmaščobnih kislin do 2 %) slaščičarski izdelki in keksi
Beschreibung: Predmet naročila so izdelki iz listnatega kvašenega ali vlečenega testa z vsebnostjo transmaščobnih kislin do 20 %, slaščičarski izdelki in keksi
Interne Kennung: 526255
Los: LOT-0038
Titel: Bio kruh in pekovsko pecivo
Beschreibung: Predmet naročila je bio kruh in pekovsko pecivo
Interne Kennung: 526256
Los: LOT-0039
Titel: Splošno prehrambeno blago
Beschreibung: Predmet naročila je raznovrstno splošno prehrambeno blago.
Interne Kennung: 526257
Los: LOT-0040
Titel: Dietna živila
Beschreibung: Predmet naročila so dietna živila.
Interne Kennung: 526258
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15880000 Besondere Nahrungsmittel