2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie przeglądu systemów detekcji tlenku węgla, kalibracji i wymiany sensorów, przeglądu wentylacji mechanicznej w halach garażowych znajdujących się w budynkach mieszkalnych AMW OReg Gdynia w latach 2026-2028
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa: przeglądów systemów detekcji tlenku węgla, kalibracji i wymiany sensorów, przeglądów wentylacji mechanicznej w halach garażowych znajdujących się w budynkach mieszkalnych AMW OReg Gdynia w latach 2026-2028. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określają załączniki do SWZ: załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia; załącznik nr 4 – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.96.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531200 Wartung von Gasverbrauchseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75251110 Brandverhütung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa: przeglądów systemów detekcji tlenku węgla, kalibracji i wymiany sensorów, przeglądów wentylacji mechanicznej w halach garażowych znajdujących się w budynkach mieszkalnych AMW OReg Gdynia w latach 2026-2028. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określają załączniki do SWZ: załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia; załącznik nr 4 – Projektowane postanowienia umowy. 3. Kody CPV: 50531200-8 - Usługi w zakresie konserwacji aparatury gazowej; 75251110-4 - Usługi ochrony przeciwpożarowej;