See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RC Ruimingsdienst
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is het aanstellen van één opdrachtnemer per perceel voor een raamovereenkomst voor het ruimen, reinigen, ontstoppen en inspecteren van rioleringen, beerputten, septische putten, vetputten, inspectieput tot inspectieput, bezinkingsinspectieputten, bezinkingsbakken en sifonputten, waarvan de voorwaarden naar aanleiding van de initiële gunning worden vastgelegd.
Interne Kennung: 2026-045
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90460000 Leerung von Klärgruben oder Faulbecken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026-045-Perceel 1 - DENDERMONDE
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft het uitvoeren van onderhoudswerken zijnde het preventief en noodzakelijk ruimen, reinigen, ontstoppen, inspecteren en ruimen van rioleringen, leidingen en putten, verspreid over verschillende gebouwen behorende tot het patrimonium van stek92.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2026-045 Perceel 2 – BERLARE, APPELS, GREMBERGEN EN SCHOONAARDE
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is het aanstellen van één opdrachtnemer per perceel voor een raamovereenkomst voor het ruimen, reinigen, ontstoppen en inspecteren van rioleringen, beerputten, septische putten, vetputten, inspectieput tot inspectieput, bezinkingsinspectieputten, bezinkingsbakken en sifonputten, waarvan de voorwaarden naar aanleiding van de initiële gunning worden vastgelegd
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2026-045 Perceel 3 - SINT GILLIS EN OUDEGEM
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2026-045 Perceel 4 – LEBBEKE, BAARSRODE EN BUGGENHOUT
Interne Kennung: 4