2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provozní úsek I.D metra v Praze - úsek (Olbrachtova) - Nové Dvory - monitoring a pasportizace
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou práce a činnosti spojené s provedením geotechnického monitoringu raženého díla při realizaci stavby: „Provozní úsek I.D metra v Praze - úsek (Olbrachtova) - Nové Dvory“ a dále pak pasportizace stavu budov, sítí a objektů se Stavbou souvisejících, jak je specifikováno v Projektové dokumentaci, která tvoří Přílohu č. 5 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 0303/95
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros