See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge marketinga radi promidžbe dopunskog zdravstvenog osiguranja
Beschreibung: Predmet nabave su usluge marketinga za dopunsko zdravstveno osiguranje na razdoblje od 24 mjeseci, sukladno tehničkoj specifikaciji, troškovniku i ostalim uvjetima iz ove dokumentacije. Predmet nabave su usluge planiranja i zakupa medijskog prostora na grupama medija: televizijske kuće, radio postaje, tisak, internet/online, vanjsko oglašavanje i drugi mediji u Republici Hrvatskoj u skladu s detaljnim opisom i količinama određenim u Troškovniku u prilogu ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 29/26-OP-OS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342000 Marketing
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave su usluge marketinga za dopunsko zdravstveno osiguranje na razdoblje od 24 mjeseci, sukladno tehničkoj specifikaciji, troškovniku i ostalim uvjetima iz ove dokumentacije. Predmet nabave su usluge planiranja i zakupa medijskog prostora na grupama medija: televizijske kuće, radio postaje, tisak, internet/online, vanjsko oglašavanje i drugi mediji u Republici Hrvatskoj u skladu s detaljnim opisom i količinama određenim u Troškovniku u prilogu ove Dokumentacije o nabavi. S obzirom da se radi o integriranoj marketinškoj komunikaciji, odnosno strateškom i detaljnom planiranju i zakupu medijskog prostora koji mora biti usklađen i koordiniran istovremeno između više grupa medija i velikog broja pojedinačnih medija unutar svake grupe, televizijske kuće, tiskana izdanja, radio mediji, vanjsko oglašavanje, internet/online mediji i drugi mediji u Republici Hrvatskoj predmet nabave nije podijeljen na grupe.