56328-2026 - Ergebnis
Tschechien – Elektrische Lampen und Leuchten – Rámcová dohoda na dodávky elektromateriálu v roce 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávky elektromateriálu v roce 2025
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky (rámcové dohody) jsou průběžné dodávky elektromateriálu dle aktuálních potřeb zadavatele, a to v předpokládaném množství a sortimentu zboží uvedeném v příloze č. 1 – vzorovém nákupním koši, které budou realizovány v průběhu roku 2025 ode dne účinnosti rámcové kupní smlouvy.
Interne Kennung124107
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen, 44320000 Kabel und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky (rámcové dohody) jsou průběžné dodávky elektromateriálu dle aktuálních potřeb zadavatele, a to v předpokládaném množství a sortimentu zboží uvedeném v příloze č. 1 – vzorovém nákupním koši, které budou realizovány v průběhu roku 2025 ode dne účinnosti rámcové kupní smlouvy. Toto oznámení se týká zakázek zadaných na základě rámcové dohody ve IV. čtvrtletí roku 2025.