2. Verfahren
Verfahren
Titel: Faapríték beszerzése 6 kórház számára – 2026
Beschreibung: Összesen 8.166 lutrotonna (továbbiakban: lto) faapríték és további 2.451 lto opcionálisan lehívható, azaz mindösszesen 10.617 lto faapríték beszerzése az alábbi egészségügyi intézmények részre: Bajai Szent Rókus Kórház, Balassagyarmati Dr. Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet, Edelényi Koch Róbert Kórház és Rendelőintézet, Korányi-Veszprém Tüdőgyógyintézet, Parádfürdői Állami Kórház és Pásztói Margit Kórház. Keretmennyiségek az egyes részek vonatkozásában: 1. rész: Bajai Szent Rókus Kórház - 1.250 lutrotonna, 2. rész: Balassagyarmati Dr. Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet - 3.750 lutrotonna. 3. rész: Edelényi Koch Róbert Kórház és Rendelőintézet - 208 lutrotonna, 4. rész: Korányi-Veszprém Tüdőgyógyintézet - 2.292 lutrotonna, 5. rész: Parádfürdői Állami Kórház - 333 lutrotonna. 6. rész: Pásztói Margit Kórház - 333 lutrotonna. Opciós mennyiségek az egyes részek vonatkozásában 1. rész: Bajai Szent Rókus Kórház - 375 lutrotonna, 2. rész: Balassagyarmati Dr. Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet - 1.125 lutrotonna. 3. rész: Edelényi Koch Róbert Kórház és Rendelőintézet - 63 lutrotonna, 4. rész: Korányi-Veszprém Tüdőgyógyintézet - 688 lutrotonna, 5. rész: Parádfürdői Állami Kórház - 100 lutrotonna. 6. rész: Pásztói Margit Kórház - 100 lutrotonna. Teljesítési határidő: minden rész esetén a keretmennyiség erejéig, vagy adott esetben az opcionális mennyiséggel növelt keretmennyiség erejéig, de legfeljebb a keretszerződés aláírásától számítottan 2028. május 31. napjáig. Ajánlatkérő valamennyi rész vonatkozásában a keretmennyiség 100%-ára lehívási kötelezettséget vállal. Részletek a műszaki leírásban és szerződéstervezetekben.
Interne Kennung: EKR001516702026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: A Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontja szerinti érték.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03413000 Brennholz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bajai Szent Rókus Kórház
Beschreibung: Mennyiség: 1250 lto faapríték beszerzése a Műszaki leírás szerint. A teljesítés helye (leszállítási cím): 6500 Baja, Rókus u. 10. A szerződés hatálya: 1.250 lto keretmennyiség erejéig, vagy adott esetben az opcionális mennyiséggel növelt keretmennyiség erejéig, de legfeljebb a keretszerződés aláírásától számítottan 2028. május 31. napjáig.
Interne Kennung: EKR001516702026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opciós mennyiség: 375 lto opcionálisan lehívható faapríték beszerzése a Műszaki leírás szerint.
Los: LOT-0002
Titel: Balassagyarmati Dr. Kenessey Albert Kórház-Rendelő
Beschreibung: Mennyiség: 3750 lto faapríték beszerzése a Műszaki leírás szerint. A teljesítés helye (leszállítási cím): 2660 Balassagyarmat, Rákóczi u. 125-127. A szerződés hatálya: 3750 lto keretmennyiség erejéig, vagy adott esetben az opcionális mennyiséggel növelt keretmennyiség erejéig, de legfeljebb a keretszerződés aláírásától számítottan 2028. május 31. napjáig.
Interne Kennung: EKR001516702026/2
Beschreibung der Optionen: Opciós mennyiség: 1125 lto opcionálisan lehívható faapríték beszerzése a Műszaki leírás szerint.
Los: LOT-0003
Titel: Edelényi Koch Róbert Kórház és Rendelőintézet
Beschreibung: Mennyiség: 208 lto faapríték beszerzése a Műszaki leírás szerint. A teljesítés helye (leszállítási cím): 3780 Edelény, Dankó Pista u. 80. A szerződés hatálya: 208 lto keretmennyiség erejéig, vagy adott esetben az opcionális mennyiséggel növelt keretmennyiség erejéig, de legfeljebb a keretszerződés aláírásától számítottan 2028. május 31. napjáig.
Interne Kennung: EKR001516702026/3
Beschreibung der Optionen: Opciós mennyiség: 63 lto opcionálisan lehívható faapríték beszerzése a Műszaki leírás szerint.
Los: LOT-0004
Titel: Korányi-Veszprém Tüdőgyógyintézet
Beschreibung: Mennyiség: 2292 lto faapríték beszerzése a Műszaki leírás szerint. A teljesítés helye (leszállítási cím): 8582 Farkasgyepü, hrsz.:049/2. A szerződés hatálya: 2292 lto keretmennyiség erejéig, vagy adott esetben az opcionális mennyiséggel növelt keretmennyiség erejéig, de legfeljebb a keretszerződés aláírásától számítottan 2028. május 31. napjáig.
Interne Kennung: EKR001516702026/4
Beschreibung der Optionen: Opciós mennyiség: 688 lto opcionálisan lehívható faapríték beszerzése a Műszaki leírás szerint.
Los: LOT-0005
Titel: Parádfürdői Állami Kórház
Beschreibung: Mennyiség: 333 lto faapríték beszerzése a Műszaki leírás szerint. A teljesítés helye (leszállítási cím): 3244 Parádfürdő, Kossuth Lajos út 221. A szerződés hatálya: 333 lto keretmennyiség erejéig, vagy adott esetben az opcionális mennyiséggel növelt keretmennyiség erejéig, de legfeljebb a keretszerződés aláírásától számítottan 2028. május 31. napjáig.
Interne Kennung: EKR001516702026/5
Beschreibung der Optionen: Opciós mennyiség: 100 lto opcionálisan lehívható faapríték beszerzése a Műszaki leírás szerint.
Los: LOT-0006
Titel: Pásztói Margit Kórház
Beschreibung: Mennyiség: 333 lto faapríték beszerzése a Műszaki leírás szerint. A teljesítés helye (leszállítási cím): 3060 Pásztó, Semmelweis út 15-17. A szerződés hatálya: 333 lto keretmennyiség erejéig, vagy adott esetben az opcionális mennyiséggel növelt keretmennyiség erejéig, de legfeljebb a keretszerződés aláírásától számítottan 2028. május 31. napjáig.
Interne Kennung: EKR001516702026/6