2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mediabureau diensten UvA
Beschreibung: De Universiteit van Amsterdam start een Europese aanbesteding om een mediabureau te contracteren voor consultancy, media-inkoop en uitvoering van campagnes gericht op branding, positionering en studentwerving in Nederland en internationaal. Het bureau zal adviseren over strategie en kanaalkeuze, mediaplaatsingen inkopen en beheren, campagnes monitoren en optimaliseren en rapporteren over de resultaten, terwijl het creëren van content expliciet buiten de scope valt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341100 Werbeberatung, 79342000 Marketing
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Mediabureau diensten UvA
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79340000 Servicios de publicidad y de marketing
Clasificación adicional (cpv): 79341100 Servicios de consultoría en publicidad, 79342000 Servicios de marketing
5. Lote
Lote: LOT-0000