See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak gemeenschappelijke delen, ramen en deuren
Beschreibung: De opdracht omvat - De periodieke schoonmaak van gemeenschappelijke delen - de periodieke schoonmaak van ramen en deuren - Schoonmaakopdrachten op afroep Patrimonium van LeefGoed in de volgende gemeenten: Geel, Laakdal, Meerhout, Hulshout, Herselt, Westerlo, Herentals, Herenthout, Grobbendonk, Vorselaar, Olen. Bovenstaande oplijsting is indicatief, niet limitatief. Indien in de nabije toekomst andere gemeenten onder de bevoegdheid van LeefGoed BV vallen, kan deze opdracht met deze locaties uitgebreid worden. De opdracht is opgedeeld in 4 percelen.
Interne Kennung: PPP203-1100/6226/2026-1100
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: schoonmaak regio Zuiderkempen
Beschreibung: Perceel 1: schoonmaak regio Zuiderkempen
Interne Kennung: 2026-1100_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: schoonmaak regio Neteland
Beschreibung: Perceel 2: schoonmaak regio Neteland
Interne Kennung: 2026-1100 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: schoonmaak ramen en deuren regio Zuiderkempen
Beschreibung: Perceel 3: schoonmaak ramen en deuren regio Zuiderkempen
Interne Kennung: 2026-1100 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: schoonmaak ramen en deuren regio Neteland
Beschreibung: Perceel 4: schoonmaak ramen en deuren regio Neteland
Interne Kennung: 2026-1100 4_4