563331-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Antineoplastische und immunmodulierende Mittel – Acord cadru medicamente oncologice 16 LOTURI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru medicamente oncologice 16 LOTURI
Beschreibung: Acord cadru medicamente oncologice , Cconform prevederilor caietului de sarcini Acordurile cadru vor intra in vigoare incepand cu data mentionata pentru fiecare lot in parte la sectiunea informatii suplimentare Achizitorul îşi rezervă dreptul ca, în cazul în care, Ministerul Apărării Naţionale sau alta institutie a derulat achizitii avand ca obiect produselee propuse a fi achizitionate in prezenta procedura în mod centralizat pentru UM 02175 Constanţa (Spitalul Militar de urgenţă “Dr Alexendru Gafencu” Constanţa) , acest CONTRACT îşi încetează valabilitatea,cu o notificare prealabila de 5 zile lucratoare, părţile urmând să se achite de obligaţiile reciproce rezultate până la acea data. Autoritatea contractanta raspunde solicitarilor de clarificari /informatii suplimentare in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor : 18 zile. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP
Interne Kennung: 4301383-2026-15
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CETUXIMABUM SOL. PERF. 5MG/ML - 20 ML
Beschreibung: CETUXIMABUM SOL. PERF. 5MG/ML - 20 ML cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 150
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PERTUZUMABUM CONC.PT.SOL./PERF. 420MG/14 ML
Beschreibung: PERTUZUMABUM CONC.PT.SOL./PERF. 420MG/14 ML cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 300
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: CABAZITAXELUM CONC. + SOLV. /SOL. PERF. 60 MG (1,5ML CONCENTRAT + 4,5ML SOLVENT)
Beschreibung: CABAZITAXELUM CONC. + SOLV. /SOL. PERF. 60 MG (1,5ML CONCENTRAT + 4,5ML SOLVENT) ) cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 50
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: DOCETAXELUM CONC. PT. SOL. / PERF. 20MG/ML - 7ML
Beschreibung: DOCETAXELUM CONC. PT. SOL. / PERF. 20MG/ML - 7ML cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 300
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: PACLITAXELUM CONC. PT. SOL. PERF. 6MG/ML - 25 ML
Beschreibung: PACLITAXELUM CONC. PT. SOL. PERF. 6MG/ML - 25 ML cantitate minima acord cadru 30 cantitate maxima acord cadru 350
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: DOCETAXELUM CONC. PT. SOL. / PERF. 20MG/ML - 4ML
Beschreibung: DOCETAXELUM CONC. PT. SOL. / PERF. 20MG/ML - 4ML cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 300
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: DOXORUBICINUM PULB. + AMESTEC. PT. CONC. PT. DISP. LIPOZOM. PT. PERF.( flac.lipoz.+flac.sol.tampon) 50MG/FLAC.
Beschreibung: DOXORUBICINUM PULB. + AMESTEC. PT. CONC. PT. DISP. LIPOZOM. PT. PERF.( flac.lipoz.+flac.sol.tampon) 50MG/FLAC. cantitate minima acord cadru 20 cantitate maxima acord cadru 200
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: TRASTUZUMABUM PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 150 MG
Beschreibung: TRASTUZUMABUM PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 150 MG cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 300
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: EPIRUBICINUM sol. Inj / perf. 2MG/ML - 25 ML
Beschreibung: EPIRUBICINUM sol. Inj / perf. 2MG/ML - 25 ML cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 200
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: OXALIPLATINUM LIOF. PT. SOL. / PERF. 5MG/ML - 20 ML / 100 MG
Beschreibung: OXALIPLATINUM LIOF. PT. SOL. / PERF. 5MG/ML - 20 ML / 100 MG cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 500
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: CISPLATINUM CONC. PT. SOL. / PERF. 1 MG/ML -50 ML
Beschreibung: CISPLATINUM CONC. PT. SOL. / PERF. 1 MG/ML -50 ML cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 300
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: CARBOPLATINUM CONC. PT. SOL. / PERF. 10MG/ML - 15ML
Beschreibung: CARBOPLATINUM CONC. PT. SOL. / PERF. 10MG/ML - 15ML cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 300
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: FLUOROURACILUM / CONC. PT. SOL. INJ. / PERF. 50mg/ml-100 ml
Beschreibung: FLUOROURACILUM / CONC. PT. SOL. INJ. / PERF. 50mg/ml-100 ml cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 400
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: GEMCITABINUM PULB. PT. SOL. PERF. 100MG/ML – 10 ML (1000 MG)
Beschreibung: GEMCITABINUM PULB. PT. SOL. PERF. 100MG/ML – 10 ML (1000 MG) cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 200
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: ETOPOSIDUM CONC. PT. SOL. / PERF. 20 MG/ML-10 ML
Beschreibung: ETOPOSIDUM CONC. PT. SOL. / PERF. 20 MG/ML-10 ML cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 200
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: PEMETREXED PULB. PT. SOL. PERF. 25MG/ML-20 ML 500 MG
Beschreibung: PEMETREXED PULB. PT. SOL. PERF. 25MG/ML-20 ML 500 MG cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 200
Interne Kennung: 16