563339-2026 - Ergebnis
Finnland – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Kuntien takauskeskus- Viestintä- ja markkinointipalvelut 2025 (00697) - Verkkosivujen ja visuaalisen ilmeen uudistaminen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kuntien takauskeskus- Viestintä- ja markkinointipalvelut 2025 (00697) - Verkkosivujen ja visuaalisen ilmeen uudistaminen
Beschreibung: Hankintayksikkö pyytää tarjoustanne Viestintä- ja markkinointipalvelut 2025 (00697) DPS:n sisäiseen kilpailutukseen tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti. Hankinnan kohteena olevat palvelut on esitetty tarjouspyynnössä ja sen liitteissä, erityisesti liitteessä "Hankinnan kohteen kuvaus". Hankinnan laajuutta on kuvattu tarjouspyynnön liitteessä "Hankinnan kohteen kuvaus".
Interne Kennung: 592854
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Katso osallistumispyynnön liitteenä 2 oleva "Dynaamisen hankintajärjestelmän toimintamalli".
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72800000 Computerrevision und -prüfung, 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken, 79341000 Werbedienste, 79341400 Werbekampagnen, 79342000 Marketing, 79413000 Marketing-Beratung, 79415200 Entwurfsberatung, 79416000 Öffentlichkeitsarbeit, 79430000 Krisenmanagement, 79632000 Personalschulung, 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes, 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen, 79960000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes und zugehörige Leistungen, 79998000 Coaching, 92100000 Dienstleistungen im Bereich Film und Videofilm
5. Los
Los: LOT-0000