See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie 20 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Poznaniu
Beschreibung: świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 20 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Poznaniu, w ramach projektu pn.: „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowanego ze środków EFS+. Celem realizacji usługi jest - potwierdzone wydaniem odpowiednich zaświadczeń - zdobycie lub uzupełnienie kwalifikacji zawodowych przez osadzonych, poprzez nabycie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych niezbędnych do podjęcia zatrudnienia w wybranym zawodzie, po opuszczeniu jednostki penitencjarnej
Interne Kennung: OI/ZE.2230.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części I zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 12 kursów zawodowych
Interne Kennung: OI/ZE.2230.2.2025 -1część
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części II zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 8 kursów zawodowych
Interne Kennung: OI/ZE.2230.2.2025 - część2