See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava usluge tehničke pomoći - angažiranje vanjskih stručnjaka za Posredničko tijelo razine 2
Beschreibung: Svrha ovog predmeta nabave je tehnička pomoć i jačanje kapaciteta tima te tehnička potpora timu u izvršavanju funkcija delegiranih PT-u u okviru nadležnosti HZZ-a, kako bi se delegirana funkcija provodila pravovremeno, učinkovito i u skladu s relevantnim regulatornim i zakonodavnim okvirom te sukladno pozivu na dodjelu bespovratnih sredstava - ''Izgradnja i opremanje centara za starije osobe (izvaninstitucijske i institucijske usluge)''.
Interne Kennung: VN 13
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72221000 Beratung im Bereich Unternehmensanalyse
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Svrha ovog predmeta nabave je tehnička pomoć i jačanje kapaciteta tima te tehnička potpora timu u izvršavanju funkcija delegiranih PT-u u okviru nadležnosti HZZ-a, kako bi se delegirana funkcija provodila pravovremeno, učinkovito i u skladu s relevantnim regulatornim i zakonodavnim okvirom te sukladno pozivu na dodjelu bespovratnih sredstava - ''Izgradnja i opremanje centara za starije osobe (izvaninstitucijske i institucijske usluge)''. Naručitelj je odredio predviđene (okvirne) količine u troškovniku. Stvarno nabavljena količina predmeta nabave može biti veća ili manja od predviđene (okvirne) količine. Slijedom navedenog, naručitelj, sukladno čl. 315. zadržava pravo da se ugovor tijekom njegova trajanja bez provođenja novog postupka javne nabave izmjeni na način da se poveća količina ugovorenih stavki u troškovniku, neovisno o cijeni prvotnog ugovora. Naručitelj predviđa sljedeći opseg angažmana ključnih i ostalih stručnjaka: Ključni stručnjaci: 50 dana Ostali Stručnjaci:20 dana ex Ante kontrola:8 postupaka ex Post kontrola: 51,00 postupak Provjere na licu mjesta na razini RH: 52,00 provjera