See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenia zdrowotne w zakresie: usługi pielęgniarki/położnej
Beschreibung: Świadczenie usług medycznych przez pielęgniarkę/położną zgodnie z kwalifikacjami i obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie w komórkach organizacyjnych
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111200 Ärztliche Versorgung im Krankenhaus
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 1
Beschreibung: usługi pielęgniarek
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 2
Los: LOT-0004
Titel: zadanie 3