2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diákmunkaerő biztosítása a NISZ Zrt. részére (398)
Beschreibung: Diákmunkaerő biztosítása a NISZ Zrt. részére
Interne Kennung: EKR001338562024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Nyertes AT feladata AK utánpótlás céljából felmerülő, továbbá átmeneti, illetve hirtelen jelentkező emberi erőforrás igényeinek költséghatékony, rugalmas kielégítése érdekében iskolaszövetkezeti tagok biztosítása a szövetkezetekről szóló 2006. évi X. tv. (továbbiakban: Sztv.) 10/B. § szerinti külső szolgáltatás keretében az alább felsorolt feladatokra: Ügyfélszolgálati feladatok AK működteti az év minden napján 0-24 órában az Országos telefonos ügyfélszolgálatot. Az igényelt munkaerő az Országos telefonos ügyfélszolgálat alábbi 10 szakmai területének továbbá AK további ügyfélszolgálati területeinek feladatellátásába kerül bevonásra. a) Közigazgatási ügyek 1. csoport b) Közigazgatási ügyek 2. csoport c) Okmányügyek csoport d) Kiemelt ügyek csoport e) Közigazgatási emelt ügyek 1 csoport f) Közigazgatási emelt ügyek 2 csoport g) Mesterséges Intelligencia alapú Chat csoport h) Mesterséges Intelligencia alapú E-mail csoport i) Video kommunikációs csoport j) Közigazgatási ügyfélvonal támogató terület k) További ügyfélszolgálati területek Irodai adminisztratív feladatok AK telephelyein vagy feladatellátásának helyszínein rövidebb-hosszabb időszakokra felmerülő, előzetes szakértelmet nem igénylő – a műszaki leírásban rögzített - adminisztratív feladatok ellátásába kerül bevonásra az igényelt szövetkezeti tag. Informatikai feladatok AK több különböző informatikai rendszert/szolgáltatást működtet, melyek – műszaki leírásban rögzített - feladatellátásába kerül az informatikai tanulmányokat folytató szövetkezeti tag bevonásra. Informatikai fejlesztési és üzemeltetési, támogató területi feladatok AK felsőfokú tanulmányait megkezdett diákokat keres szakirányuknak megfelelő különböző szakmai területekre (elsősorban informatikai, fejlesztési és üzemeltetési, továbbá támogató funkciót ellátó területekre egyaránt). Az egyes feladatkörhöz tartozó min. elvárásokat a műszaki leírás tartalmazza. A szerződés időtartama alatt AK által igényelt szövetkezeti tagok létszáma tervezetten 160 fő, ebből - Ügyfélszolgálati feladatok esetében tervezetten 100 fő, - Irodai adminisztratív és Informatikai feladatok esetében 20 fő, - Informatikai fejlesztési és üzemeltetési, támogató területi feladatok esetében 40 fő. -- Elvárt kompetenciák: az Egyedi Megrendelőben kiírt pozícióhoz igazodó szakirányú tanulmányok folytatása, gazdasági, informatikai vagy mérnöki tanulmányok, akár alap vagy mesterképzésen egyaránt, az ML-ben foglaltak szerint. A fenti létszám tartalmazza azon szövetkezeti tagokat is, akik a közbeszerzés időpontjában AK számára iskolaszövetkezeten keresztüli szolgáltatásnyújtás keretében személyes közreműködést teljesítenek, és akiknek a feladatteljesítésére AK a nyertes AT általi szolgáltatásnyújtás keretében továbbra is igényt tart. Megbízott által biztosított szövetkezeti tagok 52 %; Megbízó által a feladatteljesítésbe bevonni kívánt szövetkezeti tagok: 48%. Nyertes AT által tervezett feladatteljesítési óraszám összesen 9.900 óra. A létszámban pozitív, illetve negatív irányban lehet eltérés, 15 %-os mértékben. Az elvárt feladatteljesítés időtartama: Ügyfélszolgálati feladatok esetén: minimálisan elvárt munkaórák száma 40-60 óra/ hó; Irodai adminisztratív feladatok, Informatikai feladatok, Informatikai fejlesztési és üzemeltetési, támogató területi feladatok esetén: minimum 20-40 óra/hét. A feladatteljesítés általános időtartama: kötött, AK-nál irányadó általános munkarendhez illeszkedően (Hétfőtől csütörtökig 8:00-16:50-ig, pénteken 8:00-14:20-ig), az Ügyfélszolgálati területen 0-24 óra között, mely időtartamon belül a szövetkezeti tagot az 50/1999. (XI. 3.) EüM rendelet alapján óránként 10 perc munkaközi szünet illeti meg. A diákok bére óradíjban kerül meghatározásra, attól függően, hogy az adott iskolaszövetkezeti tag milyen feladatokat lát el és mikor történik a munkavégzés: Feladatok/feladatkör megnevezése - Óradíj (bruttó) Ft/ óra Ügyfélszolgálati feladatok A. díjkategória: 1974 Ft/óra; B. díjkategória (A. díjkategória*1,1): 2171 Ft/óra; C. díjkategória (A. díjkategória*1,25): 2468 Ft/óra; D. díjkategória (A. díjkategória*2): 3948 Ft/óra; E. díjkategória (A. díjkategória*1,3): 2566 Ft/óra; F. díjkategória (A. díjkategória*2): 3948 Ft/óra; Irodai adminisztratív feladatok IA. díjkategória (A. díjkategória) 1974 Ft/óra Informatikai feladatok IF. díjkategória (A. díjkategória*1,15): 2270 Ft/óra Informatikai fejlesztési és üzemeltetési, támogató területi feladatok GYA. díjkategória (A. díjkategória*1,3): 2566 Ft/óra GYB. díjkategória (A. díjkategória*1,4): 2764 Ft/óra GYC. díjkategória (A. díjkategória*1,5): 2961 Ft/óra Jelöltállítás Nyertes AT feladata AK igényeinek megfelelő szövetkezeti tag biztosítása: előszűrés után a megfelelő szövetkezeti tagok önéletrajzának és elérhetőségének AK részére történő továbbítása a nyertes AT által az ajánlatában megajánlott határidőn belül. AK javaslatot tehet a feladatellátásba bevonandók személyére Egyedi Megrendelő keretében. Nyertes AT szövetkezeti jogviszonyt létesít AK által megnevezett személlyel az érintett személy kapcsolatfelvételétől számított 5 munkanapon belül. Nyertes AT feladata a foglalkozás-egészségügyi vizsgálat elvégeztetése és költségének viselése. AK feladata a feladatteljesítésbe bevonásra kerülő szövetkezeti tag részére a feladatteljesítés általa történő megkezdését megelőzően a munka-, tűz- és balesetvédelmi oktatás megtartása, továbbá biztonsági oktatása, oktatási anyag, helyszín és az oktató személyének biztosítása. A szövetkezeti tag által elvégzendő feladatok ellátásához a szükséges eszközöket, berendezéseket AK biztosítja. A részletes műszaki leírást és feltételeket a KD tartalmazza. A nettó keretösszeg: nettó 324.996.000,- Ft. AK a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR001338562024/1