563371-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup dysków do macierzy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup dysków do macierzy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup dysków do rozbudowy macierzy dyskowej. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, dopuszczony do obrotu, posiadający oznakowanie CE, pochodzący z oficjalnego kanału sprzedaży producenta na rynek europejski. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia – Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania w trybie art. 256 oraz art. 257 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. Zamówienie współfinansowane ze środków UE w ramach projektu: projektu pn.: Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności finansowany ze środków Instrumentu na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności Inwestycja C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – CyberPL, infrastruktura przetwarzania danych oraz optymalizacja infrastruktury służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo Cyberbezpieczeństwo - Cyberbezpieczny Rząd (konkurs grantowy pn. “Cyberbezpieczny Rząd” o numerze KPOD.05.10-CR.01-001/25)
Interne KennungBAI.272.34.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup dysków do macierzy.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup dysków do rozbudowy macierzy dyskowej. 2. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, dopuszczony do obrotu, posiadający oznakowanie CE, pochodzący z oficjalnego kanału sprzedaży producenta na rynek europejski. 3. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia – Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia. 4. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
Interne KennungZakup dysków do macierzy.