2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa asortymentu do sterylizacji na potrzeby UCK WUM.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa asortymentu do sterylizacji na potrzeby UCK WUM w podziale na 6 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy (odpowiednio w zakresie Części, której dotyczy).
Interne Kennung: DZPUCK.262.148.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy (odpowiednio w zakresie Części, której dotyczy).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 8. PRAWO OPCJI: Zamawiający, działając w oparciu o przepis art. 441 ustawy, w ramach prawa opcji może zlecać Wykonawcy realizację dodatkowych dostaw, zgodną z przedmiotem zamówienia podstawowego, o którym mowa w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 Formularz asortymentowo – cenowy. 9. Zamawiający będzie wykonywał prawo opcji, o którym mowa powyżej poprzez złożenie w tym zakresie oświadczeń. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do składania oświadczenia w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednokrotnie, do momentu wykorzystania maksymalnej wartości, określonej w § 2 Załącznika nr 4 do SWZ Projektowanych Postanowieniach Umowy. 10. Maksymalna wartość objęta prawem opcji, o której mowa powyżej, nie przekroczy 20 % Wynagrodzenia Wykonawcy wynikającego z zawartej umowy. 11. Wartość prawa opcji, wskazana każdorazowo w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji, ustalana będzie na podstawie cen jednostkowych wskazanych w ofercie Wykonawcy – Załącznik nr 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy. 12. Zlecenia, o których mowa powyżej, stanowią uprawnienie Zamawiającego, objęte prawem opcji. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych prawem opcji lub złożenie zamówień w ramach prawa opcji w zakresie mniejszym, aniżeli objęte prawem opcji ilości maksymalne, o których mowa powyżej. 13. Bez względu na to, w jakim zakresie zostanie Wykonawcy udzielone zamówienie w ramach prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie wyłącznie za zrealizowaną część zamówienia, w ramach udzielanego prawa opcji. 14. Dostawy w ramach prawa opcji będą realizowane na zasadach i w terminach, o których mowa w Załączniku nr 4 - Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Interne Kennung: 6