See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby wybranych instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej, do 81 punktów poboru (dalej „PPE”) o łącznym szacowanym wolumenie 116 875,41295 MWh. Szczegółowy wykaz PPE i opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: PRZ/00014/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz. I -rok 2026
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej do 81 PPE o planowanym wolumenie podstawowym wynoszącym w roku 2026 - 58399,46201 MWh-w okresie 01.01.2026-31.12.2026 r.
Interne Kennung: Część I-PRZ/00014/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji zamówienia Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia o 10% MWh łącznej ilości energii elektrycznej podanej w pkt. 3.1. SWZ. Postanowienie to odnosi się także do każdego z Zamawiających, wskazanych w pkt.1 SWZ, zgodnie z treścią par.11 Wzoru umowy, który stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Cz. II-rok 2027
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej do 81 PPE o planowanym wolumenie podstawowym wynoszącym w roku 2027 - 58475,95094 MWh-w okresie 01.01.2027- 31.12.2027 r.
Interne Kennung: Część II-PRZ/00014/2025