2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury medycznej tj. sterylizator parowy , sterylizator plazmowy , zgrzewarka dla Specjalistycznego Szpitala Gruźlicy, Chorób Płuc i Rehabilitacji w Tuszynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania zakupowego jest dostawa aparatury medycznej tj. sterylizator parowy (1 szt.), sterylizator plazmowy (1 szt.), zgrzewarka (1 szt.) dla Specjalistycznego Szpitala Gruźlicy, Chorób Płuc i Rehabilitacji w Tuszynie zgodnie ze szczegółowym opisem wymaganych parametrów technicznych aparatury medycznej objętej zamówieniem, którą Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć, zamontować/zainstalować oraz uruchomić - Załączniki – Wymagane parametry techniczne do SWZ.
Interne Kennung: 10/ZP/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Sterylizator parowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania zakupowego jest dostawa aparatury medycznej sterylizator parowy (1 szt.) dla Specjalistycznego Szpitala Gruźlicy, Chorób Płuc i Rehabilitacji w Tuszynie zgodnie ze szczegółowym opisem wymaganych parametrów technicznych aparatury medycznej objętej zamówieniem, którą Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć, zamontować/zainstalować oraz uruchomić - Załącznik – Wymagane parametry techniczne do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Sterylizator plazmowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania zakupowego jest dostawa aparatury medycznej sterylizator plazmowy (1 szt.),dla Specjalistycznego Szpitala Gruźlicy, Chorób Płuc i Rehabilitacji w Tuszynie zgodnie ze szczegółowym opisem wymaganych parametrów technicznych aparatury medycznej objętej zamówieniem, którą Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć, zamontować/zainstalować oraz uruchomić - Załącznik – Wymagane parametry techniczne do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 Zgrzewarka
Beschreibung: 1Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania zakupowego jest dostawa aparatury medycznej zgrzewarka (1 szt.) dla Specjalistycznego Szpitala Gruźlicy, Chorób Płuc i Rehabilitacji w Tuszynie zgodnie ze szczegółowym opisem wymaganych parametrów technicznych aparatury medycznej objętej zamówieniem, którą Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć, zamontować/zainstalować oraz uruchomić - Załącznik – Wymagane parametry techniczne do SWZ.