2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzekeringen gemeente en OCMW Ingelmunster 2027- 2032
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van verzekeringsdiensten voor het gemeentebestuur en het OCMW van Ingelmunster zoals beschreven in de technische bepalingen van dit bestek en inventaris. Het voorwerp is het afsluiten van verzekeringspolissen Personenverzekeringen, Verzekeringen Materiële Schade, Verzekeringen Aansprakelijkheid, Verzekeringen Vlot in het eerste perceel en Hospitalisatieverzekering in het tweede perceel van de opdracht. Op grond van artikel 47 van de wet van 17 juni 2016 treedt de gemeente op als aanbestedende overheid voor beide instanties. Conform de bepalingen van eigenlijk artikel 2, 24°, artikel 35, lid 1, 3° en artikel 38 van de wet van 17 juni 2016, betreffende de wetgeving op de overheidsopdrachten en van het Koninklijk Besluit van 18 april 2017 plaatsing overheidsopdrachten in de klassieke sectoren zal de opdracht worden gegund door middel van een mededingingsprocedure met onderhandeling en Belgische en Europese bekendmaking. Conform art. 38. § 1, c en §5 past de aanbestedende overheid de mededingingsprocedure met onderhandeling toe, want de inhoud en voorwaarden van deze polissen kunnen niet accuraat opgesteld worden onder onderhandeling. Classificatie Opdrachten voor diensten: CPV 66510000-8. Perceel 1 van de opdracht is één ondeelbaar geheel maar er moet gewerkt worden met individuele polissen voor de gevraagde risico’s. De premies moeten jaarlijks afgerekend worden per instantie. De ingangsdatum van de polissen moet op 1 januari gelegd worden. Perceel 2 van de opdracht handelt enkel over hospitalisatieverzekering. Er kan voor 1 van beide percelen ingediend worden of voor beide percelen. De schadestatistieken voor alle deelnemende besturen kunnen worden opgevraagd bij de leidend ambtenaar van gemeente en OCMW Ingelmunster, zijnde dhr. Christophe Pareit, via aankoopdienst@ingelmunster.be. Verzekeringsmaatschappijen worden in deze opdracht als enige mogelijke inschrijvers beschouwd. De offertes van makelaars of andere tussenpersonen zullen verder geweerd worden. De offerte dient minimaal volgende onderdelen te voorzien: - Inschrijvingsformulier volledig ingevuld en ondertekend. - Bewijs van handtekeningsbevoegdheid waaruit de bevoegdheid blijkt om de onderneming te binden (uittreksels van de statuten, volmacht, …). - Nota i.v.m. de bijkomende en andere waarborgen per verzekering. In de technische bepalingen is telkens het maximum aantal pagina's opgegeven voor deze nota's. Voorstellen waarvan de nota dit aantal overschrijdt, kunnen slechts in beschouwing genomen worden voor het opgegeven maximum aantal pagina's. Algemene Voorwaarden dienen toegevoegd te worden in een apart bestand. De inschrijver wordt uitgenodigd, indien hij een fout ontdekt in het lastenboek of een bepaling die hij als onregelmatig beschouwt of het onmogelijk maakt om aan deze opdracht deel te nemen, dit zo snel mogelijk na ontvangst ervan te melden. Verzoeken of opmerkingen die door de aanbestedende dienst ontvankelijk worden geacht, zullen worden gecorrigeerd en, indien van toepassing, een mogelijk uitstel van de datum van indiening van de offertes. Andere inschrijvers die ook lastvoorwaarden hebben ontvangen, worden tegelijkertijd op de hoogte gebracht. Iedere inschrijver kan zijn offerte verbeteren met een commerciële korting. Wanneer inschrijvers conform artikel 50 een prijsvermindering of een verbeteringsvoorstel van hun offerte indienen, wordt, voor 1 of voor beide percelen, de economisch meest voordelige regelmatige offerte bepaald rekening houdende met de prijsverminderingen of verbeteringsvoorstellen voor bepaalde gegroepeerde percelen en met het economisch meest voordelige geheel van alle percelen. De eerste analyse van de offertes zal gemaakt worden zonder rekening te houden met deze kortingen. De commerciële kortingen zullen enkel op moment van de BAFO-fase in rekening gebracht worden per perceel voor zover van toepassing zoals geformuleerd door de inschrijver. Indien een korting in de vorm van percentages gegeven wordt zal deze als volgt berekend worden: X % korting op de premie d.w.z. netto premie * (1- X%) = nieuwe premie.
Interne Kennung: PPP04X-778/6041/2026/043
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Verzekeringen personen, materiële schade, aansprakelijkheid, vloot
Beschreibung: Dit perceel heeft als voorwerp het afsluiten van de verzekeringspolissen Personenverzekeringen, Verzekeringen Materiële Schade, Verzekeringen Aansprakelijkheid, Verzekeringen Vloot.
Interne Kennung: 2026/043_1
Los: LOT-0002
Titel: Hospitalisatieverzekering
Beschreibung: Voor dit perceel geldt een basisofferte en vereiste varianten.?? --> Indien de inschrijver een offerte indient, dient hij zowel de basisofferte als de vereiste varianten aan te bieden. Vrije varianten en opties zijn niet toegestaan.
Interne Kennung: 2026/043_2