2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbeidsongeschiktheidsverzekering
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met één (1) Opdrachtnemer met betrekking tot de Arbeidsongeschiktheidsverzekering voor werknemers van de Gemeente Súdwest-Fryslân. Het totaal betreft circa 1.050 medewerkers met een te verzekeren totaal pensioengevend inkomen van ongeveer 60.000.000 EUR (2024) (aan deze gegevens kunnen geen rechten ontleend worden).
Interne Kennung: SWF 25038
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Verzekering voor werknemers vallend onder de Cao Gemeenten die bij gedeeltelijke en volledige arbeidsongeschiktheid voorziet in een uitkering waarmee de som van de Wet Werk en Inkomen naar Arbeidsvermogen (WIA)-uitkering en het arbeidsongeschiktheidspensioen ABP samen worden aangevuld tot een minimaal inkomensniveau.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Verzekering voor werknemers vallend onder de Cao Gemeenten die bij gedeeltelijke en volledige arbeidsongeschiktheid voorziet in een uitkering waarmee de som van de Wet Werk en Inkomen naar Arbeidsvermogen (WIA)-uitkering en het arbeidsongeschiktheidspensioen ABP samen worden aangevuld tot een minimaal inkomensniveau. Verzekering voor werknemers vallend onder de Cao Gemeenten die bij gedeeltelijke en volledige arbeidsongeschiktheid voorziet in een uitkering waarmee de som van de Wet Werk en Inkomen naar Arbeidsvermogen (WIA)-uitkering en het arbeidsongeschiktheidspensioen ABP samen worden aangevuld tot een minimaal inkomensniveau.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75000000 Dienstleistungen der öffentlichen Verwaltung, Verteidigung und Sozialversicherung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging