2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość dla potrzeb NOSG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość na warunkach określonych w ustawie z dn. 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024, poz. 266) oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi do obiektów (punktów poboru), realizowaną na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 1 i ust. 2, pkt. 1 tej ustawy. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia Zamawiającego (zał. nr 3A-3E do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 384874-2025
Interne Kennung: 17/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust 4 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I – grupa taryfowa C11 - dostawa energii elektrycznej do Placówek SG: w Lubyczy Królewskiej, Horodle, Włodawie, Woli Uhruskiej, Chłopiatynie, termowizyjnego systemu monitorowania obszaru w m. Siedliska, wież obserwacyjnych w m. Hniszów, Uchańka, Sobibór, Ślipcze, Liwcze, Machnów Nowy;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość na warunkach określonych w ustawie z dn. 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024, poz. 266) oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi do obiektów (punktów poboru), realizowaną na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 1 i ust. 2, pkt. 1 tej ustawy. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia Zamawiającego (zał. nr 3A do SWZ).
Interne Kennung: CZĘŚĆ I – grupa taryfowa C11
Menge: 382 985
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II – grupa taryfowa C12A - dostawa energii elektrycznej do Placówek SG w Kryłowie i Skryhiczynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość na warunkach określonych w ustawie z dn. 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024, poz. 266) oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi do obiektów (punktów poboru), realizowaną na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 1 i ust. 2, pkt. 1 tej ustawy. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia Zamawiającego (zał. nr 3B do SWZ).
Interne Kennung: CZĘŚĆ II – grupa taryfowa C12A
Menge: 98 715
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III – grupa taryfowa C21 – dostawa energii elektrycznej do kontenera elektryczno-teletechnicznego w m. Włodawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość na warunkach określonych w ustawie z dn. 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024, poz. 266) oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi do obiektów (punktów poboru), realizowaną na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 1 i ust. 2, pkt. 1 tej ustawy. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia Zamawiającego (zał. nr 3C do SWZ).
Interne Kennung: CZĘŚĆ III – grupa taryfowa C21
Menge: 26 000
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV – grupa taryfowa C24 – dostawa energii elektrycznej do Komendy NOSG w Chełmie oraz Placówek SG w Zbereżu, Dołhobyczowie, Hrubieszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość na warunkach określonych w ustawie z dn. 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024, poz. 266) oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi do obiektów (punktów poboru), realizowaną na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 1 i ust. 2, pkt. 1 tej ustawy. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia Zamawiającego (zał. nr 3D do SWZ).
Interne Kennung: CZĘŚĆ IV – grupa taryfowa C24
Menge: 1 421 792 Stunden
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ V - grupa taryfowa G11 - dostawa energii elektrycznej do budynków i lokali mieszkalnych SG w: Horodle, Kryłowie, Woli Uhruskiej, Skryhiczynie, Dołhobyczowie, Chłopiatynie, i Hrubieszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość na warunkach określonych w ustawie z dn. 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024, poz. 266) oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi do obiektów (punktów poboru), realizowaną na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 1 i ust. 2, pkt. 1 tej ustawy. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia Zamawiającego (zał. nr 3E do SWZ).
Interne Kennung: CZĘŚĆ V - grupa taryfowa G11 - dostawa energii elektrycznej do budynków i lokali mieszkalnych SG w: Horodle, Kryłowie, Woli Uhruskiej, Skryhiczynie, Dołhobyczowie, Chłopiatynie, i Hrubieszowie
Menge: 7 885