See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup urządzeń drukujących
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: a). Dla części nr 1 postępowania – Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych w ramach zadania „Modernizacja krajowego systemu informatycznego (KSI PNR) - wymiana stanowisk komputerowych i drukarek systemu KSI PNR w krajowej jednostce do spraw informacji o pasażerach – dostawa drukarek”: - kolorowe urządzenia wielofunkcyjne w ilości 4 kpl.; b). Dla części nr 2 postępowania – Zakup urządzeń wielofunkcyjnych w ramach zadania „Modernizacja zasobów teleinformatycznych wspierających kryminalną analizę operacyjną oraz cyberrozpoznanie w SG – zakup sprzętu – dostawa urządzeń wielofunkcyjnych”: −kolorowe urządzenia wielofunkcyjne w ilości 40 kpl. w ramach zamówienia podstawowego, −kolorowe urządzenia wielofunkcyjne w ilości 40 kpl. w ramach zamówienia objętego prawem opcji; c).Dla części nr 3 postępowania - Zakup urządzeń wielofunkcyjnych w ramach zadania „ Modernizacja zasobów teleinformatycznych wspierających kryminalną analizę operacyjną oraz cyberrozpoznanie w SG – zakup sprzętu – dostawa ploterów wielkoformatowych”: −Ploter wieloformatowy w ilości 22 kpl.; d). Dla części nr 4 postępowania - Zakup urządzeń wielofunkcyjnych oraz materiałów eksploatacyjnych w ramach zadania „Rozwój i utrzymanie systemu telekomunikacyjnego SG”: − monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne w ilości – 80 kpl. w ramach zamówienia podstawowego, − kolorowe urządzenia wielofunkcyjne w ilości – 100 kpl. w ramach zamówienia podstawowego, − monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne w ilości – 80 kpl. w ramach zamówienia objętego prawem opcji, − kolorowe urządzenia wielofunkcyjne w ilości – 100 kpl. w ramach zamówienia objętego prawem opcji. 2. Dostarczone urządzenia muszą być fabrycznie nowe, nie używane wcześniej w innych projektach. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawierający wszystkie wymagania Zamawiającego stanowi odpowiednio Załącznik nr 1 a, 1b, 1c oraz 1d do niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 279650-2026
Interne Kennung: Sprawa nr 36/BF/BŁiI/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zgodnie z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający żąda od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą: 1. Oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym przez Zamawiającego. Oświadczenie składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16). Zamawiający informuje, że w Części IV JEDZ pn.: ”Kryteria kwalifikacji” dopuszcza możliwość wypełnienia tego dokumentu jedynie w sekcji α (alfa) „Ogólne oświadczenie dotyczące wszystkich kryteriów kwalifikacji” i w związku z tym wykonawca nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w Części IV JEDZ. Oświadczenie stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia, spełnianie warunków udziału w postępowaniu, odpowiednio na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie (JEDZ), składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 2. Oświadczenia dotyczącego przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022), które ustanawia ogólnounijny zakaz udziału rosyjskich wykonawców w zamówieniach publicznych i koncesjach udzielanych w państwach członkowskich Unii Europejskiej – wzór oświadczenia stanowi Załącznik do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenia, o których mowa powyżej, składa każdy z Wykonawców. 3. Pełnomocnictwa lub ciągu pełnomocnictw (jeżeli dotyczy) lub innych dokumentów potwierdzających umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, jeżeli: - Wykonawcy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia i ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia; - w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów rejestracyjnych. Pełnomocnictwo musi być złożone w takiej samej formie, jak składana oferta, tj. w postaci elektronicznej i opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby uprawnionej do reprezentowania Wykonawcy. W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej, dokonuje mocodawca lub notariusz. W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający może żądać od Wykonawcy odpisu lub informacji z KRS, CEiDG lub innego właściwego rejestru. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów rejestracyjnych, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja krajowego systemu informatycznego (KSI PNR) - wymiana stanowisk komputerowych i drukarek systemu KSI PNR w krajowej jednostce do spraw informacji o pasażerach – dostawa drukarek.
Beschreibung: 1. Dla części nr 1 postępowania – Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych w ramach zadania „Modernizacja krajowego systemu informatycznego (KSI PNR) - wymiana stanowisk komputerowych i drukarek systemu KSI PNR w krajowej jednostce do spraw informacji o pasażerach – dostawa drukarek”: - kolorowe urządzenia wielofunkcyjne w ilości 4 kpl. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawierający wszystkie wymagania Zamawiającego stanowi odpowiednio Załącznik nr 1 a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Modernizacja zasobów teleinformatycznych wspierających kryminalną analizę operacyjną oraz cyberrozpoznanie w SG – zakup sprzętu – dostawa urządzeń wielofunkcyjnych
Beschreibung: Dla części nr 2 postępowania – Zakup urządzeń wielofunkcyjnych w ramach zadania „Modernizacja zasobów teleinformatycznych wspierających kryminalną analizę operacyjną oraz cyberrozpoznanie w SG – zakup sprzętu – dostawa urządzeń wielofunkcyjnych”: −kolorowe urządzenia wielofunkcyjne w ilości 40 kpl. w ramach zamówienia podstawowego, −kolorowe urządzenia wielofunkcyjne w ilości 40 kpl. w ramach zamówienia objętego prawem opcji; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawierający wszystkie wymagania Zamawiającego stanowi Załącznik nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne w ilości 40 kpl. w ramach zamówienia objętego prawem opcji.
Los: LOT-0003
Titel: Modernizacja zasobów teleinformatycznych wspierających kryminalną analizę operacyjną oraz cyberrozpoznanie w SG – zakup sprzętu – dostawa ploterów wielkoformatowych.
Beschreibung: Dla części nr 3 postępowania - Zakup urządzeń wielofunkcyjnych w ramach zadania „ Modernizacja zasobów teleinformatycznych wspierających kryminalną analizę operacyjną oraz cyberrozpoznanie w SG – zakup sprzętu – dostawa ploterów wielkoformatowych”:− Ploter wieloformatowy w ilości 22 kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawierający wszystkie wymagania Zamawiającego stanowi Załącznik nr 1c do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Rozwój i utrzymanie systemu telekomunikacyjnego SG
Beschreibung: Dla części nr 4 postępowania - Zakup urządzeń wielofunkcyjnych oraz materiałów eksploatacyjnych w ramach zadania „Rozwój i utrzymanie systemu telekomunikacyjnego SG”: − monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne w ilości – 80 kpl. w ramach zamówienia podstawowego, − kolorowe urządzenia wielofunkcyjne w ilości – 100 kpl. w ramach zamówienia podstawowego, − monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne w ilości – 80 kpl. w ramach zamówienia objętego prawem opcji, − kolorowe urządzenia wielofunkcyjne w ilości – 100 kpl. w ramach zamówienia objętego prawem opcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawierający wszystkie wymagania Zamawiającego stanowi Załącznik nr 1d do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Beschreibung der Optionen: - Monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne w ilości – 80 kpl. w ramach zamówienia objętego prawem opcji, - Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne w ilości – 100 kpl. w ramach zamówienia objętego prawem opcji.