2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie porządku i czystości w budynkach i na terenach gminnych administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. w Rzeszowie .
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie porządku i czystości w budynkach i na terenach gminnych administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. w Rzeszowie , wchodzących w skład Rejonów Obsługi Mieszkańców oznaczonych jako : ROM IV .
Interne Kennung: 15/2026 część 14
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie porządku i czystości w budynkach i na terenach gminnych administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. w Rzeszowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie porządku i czystości w budynkach i na terenach gminnych administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. w Rzeszowie , wchodzących w skład Rejonów Obsługi Mieszkańców oznaczonych jako :ROM IV .
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przypadku przejęcia w zarząd lub administrowanie dodatkowych nieruchomości na terenie ROM I, ROM II, ROM III lub ROM IV ,Zamawiający przewiduje w stosunku do każdej części zamówienia możliwość zlecenia Wykonawcy dodatkowego zakresu rzeczowego ( opcja ). Przedmiotem opcji będą takie same ( analogiczne ) prace , jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji odpowiednich załączników oferty . W ramach opcji , wedle wyboru Zamawiającego , mogą zostać zlecone wszystkie , niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w ofercie . 6. Prace będące przedmiotem opcji mogą zostać zlecone w ilości , której łączna wartość nie będzie przekraczała 10 % wynagrodzenia wynikającego z zawartej umowy . Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej wartości) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w załącznikach do oferty Nr 1a-1,1a-2,1a-3,1b-1,1b-2,1b-3,1c,2a,2b-1,2b-2,2b-3 ,2c,3a,3b-1,3b-2,3b-3,3c,4a,4b-1,4b-2,4b-3,4b-4 do SWZ, 7. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji , a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.