See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVICII DE REGENERARE A PĂDURILOR IN FOND FORESTIER PROPRIETATEA PUBLICA A STATULUI, DS NEAMT
Beschreibung: ACHIZITIA DE SERVICII DE REGENERAREA PADURILOR IN FOND FORESTIER PROPRIETATEA PUBLICA A STATULUI, CONFORM SPECIFICATIILOR CAIETULUI DE SARCINI DE LA FIRME ATESTATE IN DOMENIU. Cantitățile estimate minime și maxime atat pentru acord cadru cat și pentru un contract susbsecvent sunt redate in Anexele caietului de sarcini atasat prezentei documentatii. Termenul limita de transmitere a solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare va fi cu 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va transmite raspunsul consolidat la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor NOTA: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/ informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la Sectiunea I.3 din Fisa de date a achizitiei
Interne Kennung: 1633 din 05.02.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OS TAZLAU
Beschreibung: ACHIZITIA CE SERVICII DE REGENERAREA PADURILOR CONFORM SPECIFICATIILOR CAIETULUI DE SARCINI - DE LA FIRME ATESTATE IN DOMENIU. Cantitățile estimate minime și maxime atat pentru acord cadru cat și pentru un contract susbsecvent sunt redate in Anexele caietului de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: OS ROZNOV
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: OS VADURI
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: OS TARCAU
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: OS BRATES
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: OS BICAZ
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: OS BORCA
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: OS PIPIRIG
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: OS TG. NEAMT
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: OS VĂRATEC
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: OS GARCINA
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: OS ROMAN
Interne Kennung: 12