2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technisch ICT beheer (Azure, MS365, werkplekbeheer en eindgebruikersdiensten)
Beschreibung: De VRH zoekt een servicepartner voor de uitvoering van het Technisch ICT beheer. Dit beheer bestaat uit de volgende vijf onderdelen: 1. Beheer Azure en Microsoft 365 omgeving; 2. Beheer werkplekken; 3. Eindgebruikersdiensten; 4. Processturing en controle; 5. Optionele advisering en ondersteuning. De VRH blijft verantwoordelijk voor sturing en beleid op de totale ICT van de VRH. Daarbij zijn verschillende externe partners betrokken. Samen moet dit zorgen voor een blijvend stabiele, toekomstbestendige, functionele en veilige ICT voorziening die voldoet aan wet- en regelgeving, passend bij de processen van de VRH organisatie. De organisatie, de mate van automatisering, de technologische ontwikkelingen, wet- en regelgeving, de omgeving; allemaal factoren die dynamisch zijn. Van de servicepartner wordt verwacht dat deze hierop kan aanpassen en adviseren. De overeenkomst wordt aangegaan voor onbepaalde tijd. De VRH wil de huidige, aflopende overeenkomst vervangen, waarbij deze aanbesteding betrekking heeft op het Technisch ICT beheer. Gezien de hoogte van het ramingsbedrag is hiervoor een Europese aanbesteding nodig. De opdrachtwaarde volgt uit de aanbesteding.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Technisch ICT beheer VRH
Beschreibung: Zie algemene opdrachtomschrijving. Zie algemene beschrijving.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Advisering Aanvullend op de reguliere dienstverlening kan het wenselijk zijn om op specifieke aandachtpunten of (beleids)vraagstukken een adviesvraag uit te zetten. De VRH wil hierbij vooral gebruik maken van bestaande partners omdat die de organisatie kennen. Vraagstukken, gewenste inzet of uitkomst worden per vraagstuk afgestemd. Ondersteuning Voor wat betreft ondersteuning willen we afspraken maken over de inzet van in te huren kennis/menskracht vanuit onze nieuwe ICT-partner. Het optioneel kunnen afnemen van tijdelijke versterking zien wij als een belangrijk pluspunt. Door het afspreken en vastleggen van tarieven op basis van functie en senioriteitsniveau kan VRH nauwkeuriger plannen wat de kosten van een eventuele major change of project zullen zijn.
563492-2025 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Technisch ICT beheer (Azure, MS365, werkplekbeheer en eindgebruikersdiensten)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72222300 Diensten in verband met informatietechnologie, 72250000 Systeem- en ondersteuningsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Technisch ICT beheer VRH
Interne identificatiecode: 1
Opties: