2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace HW ISUR
Beschreibung: Uveřejněno na profilu Zadavatele Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace kompletního řešení virtualizace serverové infrastruktury, zálohovacího řešení, monitoringu, všech potřebných komponent a licencí a podpory výrobce po dobu 5 let, dle bližší specifikace uvedené v příloze č. 4 ZD – Návrh smlouvy_revize_AKTUALIZOVANÁ_020125, a to za podmínek dále touto smlouvou stanovených (dále vše společně jen předmět smlouvy). Součástí dodávky budou 3 ks serverů pro virtualizaci, 3 ks switchů, vhodné licence pro virtualizační platformu VMware (pro ESXi a vSpheare), monitorovací systém Zabbix a vhodné zálohovací řešení (server pro zálohování, fyzická pásková knihovna, vč. pásek, zálohovací software). Zároveň bude součástí dodávky i instalace virtualizačního a spravovacího prostředí v prostorách Objednatele.
Vorherige Bekanntmachung: 702314-2024
Interne Kennung: Modernizace HW ISUR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace kompletního řešení virtualizace serverové infrastruktury, zálohovacího řešení, monitoringu, všech potřebných komponent a licencí a podpory výrobce po dobu 5 let, dle bližší specifikace uvedené v příloze č. 4 ZD – Návrh smlouvy_revize_AKTUALIZOVANÁ_020125, a to za podmínek dále touto smlouvou stanovených (dále vše společně jen předmět smlouvy). Součástí dodávky budou 3 ks serverů pro virtualizaci, 3 ks switchů, vhodné licence pro virtualizační platformu VMware (pro ESXi a vSpheare), monitorovací systém Zabbix a vhodné zálohovací řešení (server pro zálohování, fyzická pásková knihovna, vč. pásek, zálohovací software). Zároveň bude součástí dodávky i instalace virtualizačního a spravovacího prostředí v prostorách Objednatele.