2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kylmäteknisten laitteiden huoltopalvelut
Beschreibung: Hankinnan kohteena on CSC – Tieteen tietotekniikan keskus Oy:n (CSC) Kajaanin Renforsin rannan RATA-rakennuksessa sijaitsevan LUMI-datakeskuksessa toimivien lämpöpumppujen sekä vedenjäähdyttimien määräaikaishuolto- ja korjauspalvelut (Kylmälaitehuollot). Hankinnan kohteen tarkempi kuvaus, katso liite 1 Palvelukuvaus lämpöpumppu ja VJK.
Interne Kennung: 609813
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000