563546-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Bauarbeiten – Izgradnja fekalne in meteorne kanalizacije ob Cesti Boštjana Hladnika v Kranju, kraka A in B, z upoštevanjem okoljskih vidikov
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izgradnja fekalne in meteorne kanalizacije ob Cesti Boštjana Hladnika v Kranju, kraka A in B, z upoštevanjem okoljskih vidikov
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izgradnja fekalne in meteorne kanalizacije ob Cesti Boštjana Hladnika v Kranju, z upoštevanjem okoljskih vidikov. Predmet javnega naročila vključuje izgradnjo fekalnega in meteornega kanala na zelenih površinah za kolesarsko stezo vzdolž Ceste Boštjana Hladnika (od Tuša do Qlandije) s priklopom fekalnega kanala na obstoječ fekalni kanal in priklopom meteornega kanala na obstoječi mešani kanal.
Interne Kennung: 26-00881
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 526554