563556-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzwerkserver – Rozbudowa i modernizacja środowiska wirtualizacyjnego Zamawiającego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa i modernizacja środowiska wirtualizacyjnego Zamawiającego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: rozbudowa i modernizacja środowiska wirtualizacyjnego Zamawiającego. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje budowę nowego klastra wirtualizacyjnego w oparciu o dostarczone serwery, budowę sieci SAN FC, migrację zasobów, wdrożenie systemu kopii zapasowych, zapewnienie wsparcia powdrożeniowego oraz opracowanie dokumentacji powdrożeniowej.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 72212517 Entwicklung von IT-Software
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungBDG-WZP.260.15.2026