563585-2026 - Ergebnis
Tschechien – Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen – Dodávky ND pro vozidla zn. VW 2026-2029
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky ND pro vozidla zn. VW 2026-2029
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek náhradních dílů pro osobní a dodávkové vozy zn. Volkswagen, a to na dobu 36 měsíců dle technické specifikace Zboží uvedené v Příloze č. 1 Smlouvy.
Interne KennungZSMV-00393/VZ-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávky ND pro vozy zn. VW 2026-2029
Optionen
Beschreibung der OptionenMožnost změny doby plnění z důvodu vyšší moci Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy, kdy touto změnou závazku je možnost prodloužení doby plnění v průběhu veřejné zakázky v případě, že vybraný dodavatel nebude schopen dodat předmět smlouvy ve sjednané lhůtě v důsledku mimořádné a objektivně neodvratitelné okolnosti. Podrobnosti ohledně možnosti prodloužení doby plnění a bližší podmínky této změny jsou vymezeny v čl. 3 návrhu smlouvy, který tvoří Přílohu č. 1 ZD. Možnost rozšíření předmětu plnění Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změn závazku ze smlouvy, kdy touto změnou závazku je dodání pneumatik pro rok 2028 nebo v případě dřívějšího vyčerpání finančního limitu stanoveného pro roky 2026 a 2027 po vyčerpání tohoto limitu, a to za podmínky, že plnění bude Prodávajícím poskytnuto za aktuálně platné ceny uvedené v Příloze č. 1 smlouvy. Nákup nových pneumatik může být realizován do výše max. 30 % nabídkové ceny vybraného dodavatele, nejpozději do 31. 12. 2028. Možnost změny dodavatele Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 a § 222 odst. 10 zákona vyhrazuje možnost změn závazku ze smlouvy, kdy touto změnou závazku je možnost změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Zadavatel je oprávněn uzavřít novou Smlouvu na veřejnou zakázku s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení) za níže uvedených podmínek: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od Smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou Smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) zákona. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou Smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí. c) V případě, že v rámci nově uzavřené Smlouvy s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle tohoto čl. písm. a), je zadavatel oprávněn uzavřít novou Smlouvu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle tohoto čl. písm. a) a písm. b).